Безпека на відпочинку. На Донеччині розпочинає роботу туристична поліція (ВІДЕО)

27.05.2021 в 15:56

Вже завтра, 28 травня, у курортних районах поблизу Маріуполя, Слов’янська та Лиману безпеку на воді та на суші забезпечуватимуть додаткові наряди поліції. Аби якісно надавати допомогу та попередити негативні наслідки, поліцейські превентивної діяльності пройшли спеціальне навчання. Основна мета – порятунок життя людей.

Семінар-тренінг з надання домедичної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій для поліцейських туристичної поліції та працівників «Рятувальної аварійно-водолазної служби» м. Маріуполя пройшли сьогодні, 27 травня, на рятувальній станції за сприянням Маріупольської міської організації Товариства Червоного Христа України. Міжнародні партнери поліції Донеччини – представники Консультативної місії ЄС, були присутні в якості незалежних експертів та спостерігачів.

«Особливу увагу ми приділили організації роботи поліцейських в екстремальних умовах, коли порятунок життя та здоров’я людей – основне завдання. Під час таких ситуацій необхідно миттєво реагувати та діяти професійно», - звернувся до правоохоронців заступник начальника ГУНП в Донецькій області Микола Кащук.

Під час навчань поліцейські удосконалили алгоритм дій у кризових ситуаціях, які можуть статися у береговій зоні та у воді. В умовах, наближених до реальних, правоохоронці відпрацювали чотири непередбачувані ситуації.

Людина у воді. Чоловік у стані сп’яніння стрибнув з хвилерізу та отримав перелом ноги, самостійно вибратися з води не може. Поліцейські витягнули постраждалого на берег та надали першу домедичну допомогу, використовуючи шини та бинти. В ході відпрацювання події було змодельовано різні травми – перелом руки та хребта, непритомний стан, зупинка серця.

Реагування у будь-якому місці. Двоє рибалок на човні у відкритому морі подають сигнал тривоги: один чоловік упав у воду, інший – переохолоджений. Наряд водної поліції на катері висувається на пошукові заходи. При встановленні місцезнаходження рибалок поліцейські дістали з води постраждалого та реанімували його – відпрацювали серцево-легеневу реанімацію та штучне дихання. Човен з іншим постраждалим транспортувався РАВС. На суші на правоохоронців з рибалками умовно чекав піший наряд та медики.

Сильна кровотеча. Відпочиваючий поранив ногу у воді. Поліцейські зупинили кровотечу та наклали спеціальну пов’язку.

Ножове поранення. На пляжі лежить чоловік у крові. Поранення він отримав від опонента під час бійки. Піший патруль передав інформацію про факт злочину та вивів з непритомного стану чоловіка. Поліцейські відпрацювали надання домедичної допомоги при зупинки серця.

Наприкінці практичних навчань Микола Кащук підсумував, що поліцейські, які будуть залучені до туристичної поліції, готові заступити на охорону правопорядку.

Спеціальні додаткові патрулі вже завтра вийдуть на патрулювання курортних зон регіону.


17:14 02.08.2021
Слідчі Донеччини встановлюють обставини смертельної ДТП біля смт Мангуш
16:50 02.08.2021
Поліцейські провели відпрацювання з безпеки дорожнього руху в Бахмуті
15:53 02.08.2021
Поліцейські Донеччини повідомили про підозру так званому судді терористичної організації «ДНР»
15:42 02.08.2021
Поліція Маріуполя розпочала кримінальне провадження за фактом стрілянини у селі Чермалик
15:27 02.08.2021
Підрозділи МВС перейдуть на посилене чергування напередодні Дня Незалежності України - Денис Монастирський (ВІДЕО)
14:44 02.08.2021
Поліцейські Донеччини викрили наркоділка з «товаром» на суму близько 150 000 гривень
12:29 02.08.2021
Поліцейські Маріуполя забезпечили охорону публічного порядку під час проведення футбольного матчу
11:15 02.08.2021
Поліція Донеччини оголосила набір на службу
10:41 31.07.2021
Поліція Покровська проводить перевірку за фактом вибуху в шахті
21:25 30.07.2021
Поліція Маріуполя перевірила інформацію про небезпечний предмет у поштоматі. Інформація не підтвердилась