Золотим призером чемпіонату України по тхеквандо у важкій категорії став слідчий Дружківського відділення поліції Михайло Шелест

17.10.2017 в 17:55

13 та 14 жовтня в Харкові відбувся чемпіонат України з тхеквандо World Taekwondo Federation. За першість змагались близько 700 спортсменів з 19 областей країни. Свою перемогу у важкій категорії Михайло Шелест здобув, переборовши суперника з Харкова з рахунком 21:3.


За призові місця боролися учасники з Київської, Харківської, Хмельницької, Дніпропетровської, Івано-франківської, Полтавської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Донецької й інших областей. Честь Донецької області відстоювали хлопці з Маріуполя і Дружківки, серед яких був слідчий Дружківського відділення поліції Михайло Шелест.

Бої були напруженими, адже змагатись за перемогу приїхали близько 700 спортсменів. Михайло виступав у суперважкій ваговій категорії +87 кг серед чоловіків. Щоб принести своїй команді "золото", старшому лейтенанту поліції довелося боротися у двох поєдинках.

До фіналу пройшли лише найсильніші і витриваліші спортсмени, що довели суперникам, тренерському складу і в першу чергу самим собі, що гідні носити звання чемпіонів і призерів чемпіонату України. Під час останнього поєдинку  Михайло Шелест переборов свого суперника з рахунком 21:3.

В листопаді у Харкові на спортсмена ще чекає змагання за Кубок України, а в грудні - поїздка до Болгарії на чемпіонат Європи.

Керівництво відділення поліції та тренер Володимир Страшненко пишаються  перемогами свого чемпіона, а колеги впевнені, що їх товариш по службі ще не раз підніметься на п'єдестал пошани.