Живий та завжди життєрадісний. В Авдіївці прощалися з оперативником поліції Донеччини Олександром Трегубом (ВІДЕО)

12.08.2017 в 15:37

Людина честі. Професіонал. Опора для рідних та колег. Просто «свій хлопець», який обожнював донечок та дружину. Сьогодні в останню путь провели Олександра Трегуба, серце якого зупинилося вчора під час виконання службових обов’язків на мар’їнському блокпості. Попрощатися з товаришем приїхало керівництво поліції Донецької області, колеги та рідні правоохоронця.

Авдіївка. Місто, де пройшло дитинство Олександра. Місто, яке він захищав тоді, коли бойовики перетворили його на пекло. Тут розпочиналася історія Олександра Трегуба. Тут сьогодні з ним прощалися востаннє.

- До останнього свого подиху зі зброєю в руках він ніс службу. Смерть вирвала його з наших рядів. Спочивай з миром, наш товаришу,- зазначив заступник начальника ГУНП в Донецькій області – начальник кримінальної поліції Сергій Колесник.


Для багатьох тих, хто сьогодні прощався з правоохоронцем, він був більше ніж просто товариш. У кожного своя історія знайомства та служби із ним. Проте всі сходяться в одному: людина-оптиміст, завжди життєрадісний, завжди готовий надати підтримку та підбадьорити.

Серед тих, хто був знайомий з Олександром Трегубом ще з часів служби у Донецьку – начальник управління карного розшуку ГУНП в Донецькій області Артем Кисько.

- Для всіх хлопців він був старшим товаришем. Ми зверталися до нього за порадою, допомогою. Настільки життєрадісна та відкрита людина. Завжди веселий. Не віриться, як таке могло трапитися. Щодня всюди він. Завжди активно проявляв життєву позицію. Так не мало бути. Ми сумуємо разом із рідними, зі всіма хлопцями. Царство небесне, - відзначає полковник.


Більше 10 років спільної служби – з начальником карного розшуку Слов’янського відділу поліції Павлом Свіром. Про те, що Олександра вже немає, повірити він не міг. Тільки позавчора бачилися на блокпості.

- Рідко коли можна зустріти настільки позитивну людину, завжди життєрадісного. Побачив його, постояли, поговорили. Як завжди посміялися. Він ще подивився у бік Донецька…, - розповідає Свір.

«Гарячі точки» Донеччини – Авдіївка, Мар’їнка, Дебальцеве – він служив тут не раз. Тут знайшов по-справжньому бойових товаришів. Так, приїхавши в Авдіївку у складі зведеного загону, познайомився з Олександром Войновим – начальником сектору превенції Авдіївського відділення поліції.

- Для мене він завжди був та є. Завжди був енергійним, находив спільну мову з товаришами. Вірний. До кінця добросовісно виконував свої завдання. Коли він приїжджав, було мало жителів. Натомість – велика кількість обстрілів. Дуже сумно, що така людина покинула наші лави. Не тільки поліцейські, а саме людські. Порядний. Завжди любив дітей. Намагався поривався допомогти їм в цій страшній обстановці, - згадує поліцейський.

На прощанні з Олександром більшість людей у формі. Окрім одиниць. Окремо стоїть повністю сивий дідусь у чорному. Батько правоохоронця Євген Іванович. Розмовляти він не може. Як не може і дружина Інна. Її підтримують доньки – Настя та Аня та тітка поліцейського - Людмила Іванівна.

- Не розумієш ще, що він тобі більше не зателефонує. За натурою він був великий оптиміст, морально всіх підтримував навіть по телефону. Велика опора для всіх. Після розмови з ним, після його дзвінків завжди знаходилися сили, хотілося жити активно. Ми його дуже любили. І будемо любити. Почав він з Авдіївки, тут і поховали поруч із бабусею та дідусем, - каже Людмила Іванівна.

За словами всіх колег та близьких, його доньки – найбільша його любов. Молодша Настя розповідає, що батько любив готувати. Але бачилися тільки раз на місяць, вони з мамою живуть в іншому місті. Як і для своїх колег, для доньок Олександр був та залишається прикладом.

Його «коронна» фраза «Бережи тебе Господь». І обов’язково – посмішка. Таким він залишається в серці та пам’яті тих, хто знав його.

Серце поліцейського Олександра Трегуба зупинилося 11 серпня під час служби на блокпості Мар’їнки. Переселенець з Донецька, він, не вагаючись, виїхав з окупованого міста, залишаючись вірним присязі.

Три одиночних постріли в небо. Гімн України. Вічна пам’ять Патріоту та Захиснику.13:44 17.08.2019
На Донеччині поліція та громадськість реалізують соціальний проект з безпеки велосипедистів «Півтора метри поваги»
12:36 17.08.2019
Поліцейський сервіс та кадрова політика на Донеччині орієнтуватимуться на особливі потреби для жінок та чоловіків (ВІДЕО)
18:45 16.08.2019
В Маріуполі поліцейські повернули додому 14-річного хлопця
18:28 16.08.2019
Маленький Ярослав провів на чергування поліцейських, які заступили на забезпечення безпеки у вихідні
17:56 16.08.2019
Повістка про виклик
17:52 16.08.2019
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання діяльності журналістів у Маріуполі
16:57 16.08.2019
Понад 2,5 тисяч власників зброї притягнуті до адміністративної відповідальності на Донеччині
16:26 16.08.2019
На блокпосту поблизу Маріуполя поліцейські вилучили зброю
13:03 16.08.2019
Слов'янські лігівці нагадали юним громадянам правила дорожнього руху
12:50 16.08.2019
Моя робота - допомагати оперативникам і слідчим завжди бути на крок попереду злочинців, - Олена Чуйко