Жителька Лимана попросила поліцейських допомогти їй у вихованні сина

13.09.2017 в 17:27

Коли правоохоронці викрили 10 – річного хлопчика в крадіжці, його мати зізналася: «Я не справляюся з дитиною. Зі своїм власним сином ... ».

В поліцію звернувся житель Лимана і повідомив, що з його домоволодіння викрали 6 тисяч гривень. Також чоловік розповів, що тривалий час він не проживав в домі тому, коли саме зникли гроші, він не знає.

Провівши ряд слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили, що крадіжку скоїв 10 – річний сусід заявника. Викрадені гроші хлопець встиг витратити.

Співробітники ювенальної превенції з’ясували, що родина, в якій виховується хлопчик, перебуває на обліку соцслужб, як родина, яка опинилася в складних життєвих умовах. 29 – річна сама виховує трьох дітей віком 10, 9 та 7 років.

Жінка розповіла, що старший син «складний» - він повністю вийшов з-під її контролю, і вона не знає, що з ним робити та поросила допомоги.

Поліцейські взяли під контроль родину та будуть в подальшому працювати з нею з долученням психологів.

За вчинення 10 – річним хлопцем кримінального правопорушення мати хлопця притягнута до адміністративної відповідальності за ч.4 ст. 184 КУпАП. Жінці доведеться сплатити штраф.