Жінки-поліцейські обласного главку познайомилися з громадською організацією «Українська асоціація представниць правоохоронних органів»

17.04.2019 в 19:02

Чому варто вступити до Асоціації, про її завдання та напрямки діяльності розповіли співробітницям поліції представник управління забезпечення прав людини Нацполіції України в Донецькій області Ольга Светлічна та інспектор із зв`язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Донецькій області Євгенія Іванченко.


Основна місія «Українська асоціація представниць правоохоронних органів» (УАППО) – сприяти рівним правам і можливостям жінок та чоловіків у правоохоронних органах України.

Загальну допомогу громадській організації у виконанні її місій надає Проект підтримки підготовки поліцейських за фінансування Міністерства закордонних справ Канади через Програму встановлення миру і стабілізації.

Так чому ж варто вступити до «жіночої спілки»? По перше, це безліч цікавих тренінгів з розвитку своїх лідерських та професійних якостей як в Україні, так і за її межами. По-друге - для обміну досвідом та ідеями, отримання підтримки та компетентної допомоги з будь-яких питань.

Євгенія Іванченко зазначила, що вона вже є членом громадської організації та на собі відчула переваги вступу до Асоціації.