Зброю та наркотики вилучили мирноградські правоохоронці у місцевого мешканця

07.09.2018 в 17:42

Тротилову та димову шашки, запал УЗРГМ, мисливську рушницю, набої, коноплі та шприц із наркотичною речовиною зберігав 42-річний чоловік не тільки у своєму будинку, а ще й у гаражі. Небезпечні предмети вилучені, а відносно правопорушника відкрито відразу два кримінальних провадження.


В рамках проведення спецоперації, спрямованої на вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин, співробітники Мирноградського відділення поліції отримали оперативну інформацію про те, що місцевий мешканець незаконно зберігає зброю. Отримавши ухвалу суду на проведення обшуку, правоохоронці завітали до 42-річного містянина.

Так, під час проведення обшуку території домоволодіння на горищі будинку поліцейські виявили мисливську гладкоствольну рушницю ТОЗ-34, тротилову шашку вагою приблизно 400 грам, димову шашку, світлову ракету та запал від гранати 23-77 УЗГМ 583. Крім того в гаражі, який розташований в гаражному кооперативі, співробітники поліції виявили шприц із наркотичною речовиною, картонну коробку та 3 банки із коноплею.

Зберігач заборонених предметів пояснив, що боєприпаси він знайшов біля терикону та залишив собі «на всяк випадок», а рушницю придбав у свого товариша, який змінив місце мешкання тільки зареєструвати не встиг. А ось наркотики чоловік приготовив власноруч для особистого вживання.

Зброя, боєприпаси, вибухівка та наркотики вилучені та спрямовані на експертизу. У відношенні порушника відкрито два кримінальних провадження за ч.1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» та за ч.1 ст. 309 ««Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту»» Кримінального кодексу України.

Наразі триває досудове розслідування.