Збережіть життя дітей (ФОТО)

10.06.2017 в 16:41

У Мангуші правоохоронці вручали водіям та пішоходам інформаційні листівки та розповідали про причини та наслідки дитячої аварійності.


Тільки за останні дві доби сталося дві дорожньо-транспортні пригоди за участю дітей, в яких постраждало 3 дитини, при цьому обидві пригода сталися з-за вини дорослих.

В Мангуші постраждали дві дитини-пасажири, а у Маріуполі – дівчинку збили на пішохідному переході.

Щоб нагадати дорослим про те, що вони відповідальні за безпеку дітей, правоохоронці неподалік місця скоєння пригоди проводили превентивну роботу з водіями та пішоходами. Вони розповідали їм про причини дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, зокрема про пригоду у Мангуші, в якої постраждало дві дитини, нагадували про необхідність використовувати дитячі крісла та паски безпеки, та роздавали інформаційні листівки та газети ГУНП в Донецькій області.


На жаль, деякі батьки не тільки самі переходять через дорогу, але й ведуть за собою дітей, не зважаючи уваги на те, що дитина розповідає дорослому, як правильно поводитись на дорозі, формуючи тим самим у дітей неправильну поведінку та наражаючи їх на небезпеку.

Так, під час рейду, правоохоронці помітили жінку, яка з малюком у колясці, розмовляючи по мобільному телефону, переходила через дорогу поза межами пішохідного переходу.

Працівники поліції провели з жінкою профілактичну бесіду, роз’яснили їй, що вона ризикувала не тільки своїм життям, але й життям своєї дитини. Порушниця пообіцяла, що буде переходити дорогу тільки по пішохідному переходу, а мобільним телефоном користуватися поза межами проїжджої частини.

- Зараз у дітей канікули, проводиться багато екскурсій та заходів, тому на вулицях населених пунктів Донеччини знаходиться багато дітей. Ми звертаємось до дорослих учасників дорожнього руху, як до водіїв, так і до пішоходів. Не порушуйте правил дорожнього руху, не показуйте негативний приклад дітям. Водіям, в свою чергу необхідно заздалегідь знижати швидкість перед пішохідними переходами, обираючи таку швидкість, при якої вони зможуть своєчасно відреагувати на появу людини на переході. Крім того, під час перевезення дітей, використовуйте дитячі крісла та паски безпеки. Життя кожної дитини залежить тільки від дорослих, тому бережіть дітей, не наражайте їх на небезпеку, - звернулась до учасників дорожнього руху начальник сектору профілактичної роботи дорожньо-транспортного травматизму відділу ЗБДР УПД ГУНП в Донецькій області Ядвіга Дранович.