Завдяки роботі поліції в прифронтовому Гранітному за тиждень не скоєно жодного правопорушення

12.01.2017 в 21:46

Новопризначений начальник поліції Волновахи Олександр Коломієць перевірив несення служби спецгрупи правоохоронців, у прифронтовому Гранітному. Крім того, керівник поспілкувався з директорами прифронтових шкіл та головами сільських рад і нагадав, що поліція турбується про спокій громадян та завжди готова допомогти.


Щоб ближче познайомитись з життям прифронтових населених пунктів Волноваського району, побачити в яких умовах навчаються діти та визначитися з проблемними питаннями, які там існують, полковник поліції Олександр Коломієць провів робочі наради з директорами шкіл Гранітного та Чермалика.

Олександра Коссе, директор Гранітненської школи, як завжди, тепло зустріла поліцейських та розповіла, що останні декілька днів в селі стало трохи «голосніше», бойовики не припиняють обстріли навіть у святкові дні. Крім того, вона розповіла, що наразі у школи серйозних проблем немає, дітки навчаються у теплі, а нещодавно привезли довгоочікуваний генератор.


- Дякую за відновлену школу, за спокій у серцях та за те, що ви є,- зазначила Олександра Степанівна.

До війни, на січень 2014 року в Гранітному проживало майже 4 тисячі жителів, а зараз вдвічі менше, навіть з урахуванням того, що деякі громадяни повертаються в село. За час проведення АТО від обстрілів тут загинули 9 мирних мешканців, з них 3 жінки і 3 дитини у віці від 2 до 13 років.

З метою стабілізації ситуації з серпня 2015 року в Гранітне виїжджає постійно діюча спеціальна група поліцейських. До складу групи входить три співробітника поліції: слідчий, дільничний поліцейський та оперативник.Правоохоронці розповідають, що за тиждень не зафіксовано жодного правопорушення, та все ж роботи достатньо. Правоохоронці спілкуються з жителями, допомагають пенсіонерам, здійснюють прийом громадян та проводять профілактичні бесіди з так званим «кримінальним контингентом», тобто з тими мешканцями, які схильні до скоєння правопорушень. Крім того, поліцейські приділяють увагу проблемним родинам, де, наприклад, діти не відвідують школу або батьки не приділяють увагу їхньому вихованню.

Так, директор школи розповіла, що 15-річний хлопчик залишився зовсім без батьків, а виховується бабусею. Його батько помер ще до початку бойових дій, а рік потому матір поїхала на окуповану територію та безвісті зникла. Наразі керівництво Волноваського відділу поліції взяли на контроль вказану родину та проводять перевірку.

Після продуктивного візиту до Гранітного, правоохоронці відвідали не менш важливий населений пункт - Чермалик. Голова сільради Олена Табія розповіла, що зараз у селі спокійно, нарікань на роботу дільничного офіцера немає. Однак, зазначила, що останнім часом почастішали випадки крадіжок домашньої худоби. Для людей, які живуть в сільській місцевості, це суттєва проблема - залишитися без «годувальників». Полковник поліції Олександр Коломієць це питання також взяв на особистий контроль та пообіцяв найближчим часом задіяти максимальну кількість працівників для відпрацювання прифронтового населеного пункту.


- Ми працюємо для Вас і хоча ситуація залишається напруженою, поліція в змозі підтримати правопорядок та забезпечити безпеку громадян, які мешкають на лінії розмежування, -  зазначив керівник Волноваського відділу поліції.


18:03 23.01.2020
Незабаром разом з поліцейськими про правопорядок у Маріуполі дбатимуть активні громадяни
17:12 23.01.2020
Операторка служби «102» захистила маленьку заявницю від домашнього кривдника
16:23 23.01.2020
«На зростання рівня безпеки вплинуло посилення взаємодії з населенням», - Микола Семенишин
15:55 23.01.2020
У Костянтинівці поліція охорони затримала крадія на місці злочину
11:55 23.01.2020
Поліція встановлює обставини смертельного наїзду маршрутного автобусу на жінку в Краматорську
11:24 23.01.2020
Поліцейські Покровська затримали підозрюваного в серії угонів автомобілів
11:13 23.01.2020
Поліцейські Дружківки ліквідували наркопритон
17:48 22.01.2020
Поліція Донецької області відзначила День Соборності України
17:09 22.01.2020
За напад на поліцейського трьом жителям Маріуполя загрожує до п’яти років позбавлення волі
14:43 22.01.2020
У 2019 році більше 300 нових правоохоронців поповнили штат поліції Донеччини