Заступник начальника обласного главку поліції Артем Кисько привітав з днем добровольця бійців української добровольчої армії

14.03.2019 в 19:13

Кращі з тих, хто звільнив Широкине та Водяне, і вже 5-й рік поспіль боронить півмільйонний Маріуполь від ворога, отримали подяки.


У листопаді 2014-го року, коли ворог впритул підібрався до промислового міста, 25 воїнів з 8 батальйону УДА зайняли позиції на околицях Маріуполя і дотепер це - зона відповідальності підрозділу. На рахунку сміливців, які відкинувши страх, за покликом серця стали на захист країни – чимало успішних спецоперацій. Зокрема бійці брали участь у звільненні Широкиного та Водяного, ліквідували сотні ворогів, взяли в полон більше десятка терористів, серед яких – росіяни.

Сьогодні подякувати їм за самовідданість та небайдужість приїхав заступник начальника ГУНП в Донецькій області – начальник кримінальної поліції Артем Кисько.

«Саме ви, добровольці, є найбільш вмотивованою бойовою одиницею нашої армії. Я це знаю, і хочу, щоб ви знали, що ми, поліцейські, завжди поруч і будь-якої миті готові прийти на допомогу. Ви можете на нас розраховувати», - запевнив Артем Кисько.

«Дуже приємно, що держава змінюється, проходять реформи, і у нас є друзі, за якими ми і в вогонь, і в воду», - підкреслив командир «Друг Червень».

Від імені першого заступника Голови Нацполіції України В’ячеслава Аброськіна та начальника обласної поліції Миколи Семенишина Артем Кисько вручив 9 бійцям подяки.