За сприяння населення поліцейські Бахмута виявили боєприпаси і наркотики

09.02.2018 в 11:32

Дві гранати зберігав 30- річний бахмутчанин неподалік від власного дому у сусідській занедбаній будівлі. «Знайшов», - розповів зловмисник правоохоронцям, а ось особливо небезпечний наркотик він зберігав вдома для власного вживання.


Слід зазначити, що завдяки тісній співпраці з місцевим населенням, правоохоронці нерідко виявляють порушників закону. Саме таким чином нещодавно правоохоронці виявили наркозалежного любителя вибухонебезпечних предметів.

В ході обшуку занедбаного будинку неподалік від помешкання зловмисника поліцейські виявили та вилучили гранату РГД-5 та гранату Ф-1.

Чоловік зізнається, що боєприпаси він знайшов майже місяць тому, та залишив собі про всяк випадок. Заховавши небезпечні предмети не за місцем мешкання, він сподівався уникнути відповідальності за незаконне зберігання боєприпасів.

Крім того в домогосподарстві чоловіка поліцейські виявили опій ацетильований, який він зберігав для власного вживання.

Відомості за обома фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 «Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу» та ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, що добровільна здача зброї, боєприпасів, вибухових речовин і пристроїв до органів дозвільної системи або територіальних підрозділів поліції не тільки дає можливість громадянам звільнитися від кримінальної відповідальності, а й запобігає трагічним наслідкам від необережного поводження зі смертоносними предметами.