За фактом травмування 3-річного хлопчика в Мирнограді відкрито кримінальне провадження

27.02.2018 в 11:14

Дідусь на кілька хвилин залишив без нагляду зброю, чим і скористався малюк. Випадковий постріл спричинив дитині поранення ноги. Наразі він знаходиться у лікарні, його життю та здоров’ю нічого не загрожує. Правоохоронці з’ясовують всі обставини події.

До поліції Мирнограду надійшло повідомлення від працівників місцевої лікарні, про те, що до них доставлено 3-річного хлопчика з пораненням голені з травматичної зброї.

Слідчо-оперативна група негайно виїхала на місце події для з’ясування всіх обставин. Так, було встановлено, що дитина гостювала у своїх дідуся та бабусі. Ввечері дідусь 1950 року народження проводив чищення пістолету, який зареєстрований у встановленому законом порядку. Чоловік на декілька хвилин вийшов до іншої кімнати, залишивши зброю на тумбочці, коли почув постріл. Повернувшись, він побачив пораненого онука і відразу викликав швидку.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 166 «Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування» Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.