За 6 місяців поліцейські Волновахи притягнули до відповідальності 114 громадян, які зберігали наркотики (ФОТО)

11.07.2018 в 16:26

Правоохоронці провели ряд санкціонованих обшуків за місцем проживання місцевих нарколюбітелів, вилучали заборонені речовини при патрулюванні вулиць населених пунктів, залізничних та автовокзалів. Всього вилучено 5 кг канабісу, 10 кг макової соломи та 30 г опію ацетильованого.

Правопорушниками були громадяни віком від 20 до 60 років. В багатьох випадках нарколюбителі пояснювали, що заборонену речовину вони зберігали для власного вживання.

Нагадаємо, що на території обслуговування триває оперативно – профілактична операція «Мак». Розпочалася вона на початку літа, бо саме в цей період мешканці висаджують нарковмісні рослини та поступово до початку осені збирають нелегальний врожай.

Так, у Нікольському районі поліцейські викрили наркоаграрія, яких вирощував двометрові коноплі. Незаконний посів було ліквідовано. З початку операції правоохоронці Волноваської оператовної зони зафіксували вже 13 аналогічних випадків, коли громадяни на власних городах вирощували нарковмісні рослини.

За всіма фактами слідчими були відкриті кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 "Посів або вирощування снотворного маку чи конопель" Кримінального кодексу України.

Всього за 6 місяців роботи правоохоронцями було вилучено 5 кг канабісу, 10 кг макової соломи та 30 гр. опію ацетельованого.

Важливою в поліції є і робота з наркозалежними людьми, з якими постійно спілкуються правоохоронці та допомагають їм утримуватися від вчинення злочинів.

Одним із найважливіших напрямків боротьби з наркоманією для поліції залишається профілактика серед молоді, яка найбільш уразлива до цієї проблеми. Тому, правоохоронці регулярно спілкуються з підлітками щодо заборони зберігання та вживання наркотиків.