З початку АТО поліція Донеччини розшукала більше півтори тисячі людей, зниклих безвісти

12.09.2017 в 19:20

Сьогодні у Маріуполі представники поліції взяли участь в акції на підтримку людей, зниклих на Донеччині під час конфлікту, ініційовану міжнародними та місцевими громадськими організаціями.


Встановлення долі людей, які зникли у період проведення антитерористичної операції, допомога родинам, члени яких втратили зв’язок через бойові дії, - пріоритетний напрямок роботи поліції Донеччини. З цією метою правоохоронці вивчають міжнародний досвід пошуку людей, в тому числі у «гарячих точках».

Вже три роки поліція Донецької області взаємодіє у цій сфері з Міжнародним комітетом Червоного Хресту, у рамках чого було проведено спільний семінар для працівників підрозділів карного розшуку, які займаються розшуком зниклих осіб.

З 1 квітня 2014 року було оголошено в розшук 2260 осіб, з них 1821 чоловіків та 439 жінок. На цей час поліцейськими вже розшукано 1552 людини.

Нерозшуканими залишаються 708 людей, з них 596 чоловіків та 112 жінок. Робота в цьому напрямку ускладнюється відсутністю доступу на тимчасово окуповану територію. Однак поліція Донеччини подовжує вживати всіх можливих заходів, аби встановити долю зниклих людей.

Акція на підтримку зниклих людей має за мету привернути увагу громадян до цієї проблеми, бути небайдужими до горя інших та сприяти правоохоронним органам у пошуках зниклих.