Як забезпечити безпеку пасажирів та зберегти їх життя вирішували поліцейські та органи виконавчої влади

11.08.2017 в 17:05

Несправні маршрутки – шини у неналежному стані, незакріплені колеса, порушення водіями ПДР та інші питання обговорювали керівництво відділу забезпечення безпеки дорожнього руху, міськради, Департаменту транспорту і зв’язку, Укравтодору та громадськість.


Засідання відкрив перший заступник голови Маріупольської міської ради Олександр Голтвенко, який повідомив, що незважаючи на те, що з боку працівників поліції, міськради та автодору посилений контроль за перевізниками, проводяться спільні рейдові перевірки технічного стану, стану салону транспортних засобів, які задіяні для перевезення пасажирів, продовжують мати місце випадки порушень з боку пасажироперевізників.


Перед присутніми виступив заступник начальнику відділу забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Донецькій області Андрій Францішко. Він довів обстановку на автошляхах та основні порушення Правил дорожнього руху, які допускаються з боку водіїв та керівництва автотранспортних підприємств.

- Особливу увагу я хочу звернути на технічний стан транспортних засобів. Тільки вчора, під час спільного рейду, нашими працівниками було виявлено три технічно несправних маршрутки. На однієї з них – колеса навіть не були прикручені належним чином – відсутні болти та гайки. Це кричущий випадок, який показує, що технічний стан транспорту, який виходить на лінію, відповідальні особи зовсім не контролюють, - зазначив він.

Хоча згідно договорів, які складаються в сфері пасажироперевезнь, перевізники повинні якісно обслуговувати пасажирів, підтримувати технічний стан транспорту у відповідності, комплектувати автобусі відповідним чином – це й аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки та інше, а головне - здійснювати контроль за водіями.
Було запропоновано створити у Маріуполі єдину диспетчерську службу, яка обслуговуватиме всіх перевізників, і, відповідно реагувати на всі повідомлення щодо порушень з їх боку.

З боку громадськості виникли питання щодо паління за кермом та розмов по мобільному телефону водіями маршруток.

Наприкінці зустрічі було прийнято рішення – для контролю за дотриманням перевізниками вимог законодавства в сфері пасажироперевезень та забезпечення безпеки пасажирів, провести рейдову перевірку перевізників, в якій приймуть участь працівники поліції з безпеки дорожнього руху, представники Департаменту транспорту та зв’язку, Укравтодору з притягненням керівників підприємств.

14:03 22.02.2018
У Мар'їнці поліція та ДСНС перевіряють зруйновані та покинуті будинки на наявність вибухонебезпечних предметів
13:40 22.02.2018
Кінологічному центру поліції Донеччини – рік
12:30 22.02.2018
В Селидовому за підозрою у спричиненні тілесних ушкоджень чоловікові затримано його співмешканку
11:42 22.02.2018
Добропільські правоохоронці взяли участь у громадській акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
10:23 22.02.2018
На вокзалі Бахмута поліцейські затримали чоловіка з вибухівкою
18:27 21.02.2018
У Слов’янську у двох родинах виявлено порушення у відношенні дітей
18:17 21.02.2018
У Костянтинівці поліцейські врятували пасажирів автобусу, який загорівся на в’їзді у місто
18:06 21.02.2018
У Торецьку протягом доби розшукано неповнолітню
17:48 21.02.2018
У День рідної мови в поліції Донеччини згадали українських поетів-земляків (ВІДЕО)
14:25 21.02.2018
«З перших днів роботи у поліції відчуваєш велику відповідальність» - молодий слідчий з Волновахи Микола Салімов