Як забезпечити безпеку пасажирів та зберегти їх життя вирішували поліцейські та органи виконавчої влади

11.08.2017 в 17:05

Несправні маршрутки – шини у неналежному стані, незакріплені колеса, порушення водіями ПДР та інші питання обговорювали керівництво відділу забезпечення безпеки дорожнього руху, міськради, Департаменту транспорту і зв’язку, Укравтодору та громадськість.


Засідання відкрив перший заступник голови Маріупольської міської ради Олександр Голтвенко, який повідомив, що незважаючи на те, що з боку працівників поліції, міськради та автодору посилений контроль за перевізниками, проводяться спільні рейдові перевірки технічного стану, стану салону транспортних засобів, які задіяні для перевезення пасажирів, продовжують мати місце випадки порушень з боку пасажироперевізників.


Перед присутніми виступив заступник начальнику відділу забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Донецькій області Андрій Францішко. Він довів обстановку на автошляхах та основні порушення Правил дорожнього руху, які допускаються з боку водіїв та керівництва автотранспортних підприємств.

- Особливу увагу я хочу звернути на технічний стан транспортних засобів. Тільки вчора, під час спільного рейду, нашими працівниками було виявлено три технічно несправних маршрутки. На однієї з них – колеса навіть не були прикручені належним чином – відсутні болти та гайки. Це кричущий випадок, який показує, що технічний стан транспорту, який виходить на лінію, відповідальні особи зовсім не контролюють, - зазначив він.

Хоча згідно договорів, які складаються в сфері пасажироперевезнь, перевізники повинні якісно обслуговувати пасажирів, підтримувати технічний стан транспорту у відповідності, комплектувати автобусі відповідним чином – це й аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки та інше, а головне - здійснювати контроль за водіями.
Було запропоновано створити у Маріуполі єдину диспетчерську службу, яка обслуговуватиме всіх перевізників, і, відповідно реагувати на всі повідомлення щодо порушень з їх боку.

З боку громадськості виникли питання щодо паління за кермом та розмов по мобільному телефону водіями маршруток.

Наприкінці зустрічі було прийнято рішення – для контролю за дотриманням перевізниками вимог законодавства в сфері пасажироперевезень та забезпечення безпеки пасажирів, провести рейдову перевірку перевізників, в якій приймуть участь працівники поліції з безпеки дорожнього руху, представники Департаменту транспорту та зв’язку, Укравтодору з притягненням керівників підприємств.

12:22 10.12.2017
Завдяки блокпостам Донеччини за тиждень виявлено 10 нелегалів
20:33 09.12.2017
Відкриті турніри поліції Донеччини з міні-футболу та волейболу завершилися благодійним концертом, кошти від якого підуть на лікування поранених в АТО
18:54 09.12.2017
Поліцейські встановлюють обставини пожежі, в якій постраждала двомісячна дитина
16:55 09.12.2017
Мобільний додаток «Поліція 102» запрацював на всій території Донецької області
16:09 09.12.2017
Матч між маріупольською та дніпродзержинською командами пройшов без порушень публічної безпеки
14:27 09.12.2017
Поліцейські та лігівці Слов'янська приєднались до акції проти насилля
14:14 09.12.2017
Поліцейські Краматорська затримали чоловіка, який забив до смерті рідну матір
12:43 09.12.2017
«Життя на колесах». Як дільничний офіцер поліції підтримує порядок у 20 населених пунктах Волноваського району
12:07 09.12.2017
Добропільськими поліцейськими затримано «кримінальне тріо», яке викрадало скутераи
11:40 09.12.2017
Поліцейські притягують до відповідальності батьків із шкідливими звичками