Як забезпечити безпеку пасажирів та зберегти їх життя вирішували поліцейські та органи виконавчої влади

21.08.2017 в 01:51

Несправні маршрутки – шини у неналежному стані, незакріплені колеса, порушення водіями ПДР та інші питання обговорювали керівництво відділу забезпечення безпеки дорожнього руху, міськради, Департаменту транспорту і зв’язку, Укравтодору та громадськість.


Засідання відкрив перший заступник голови Маріупольської міської ради Олександр Голтвенко, який повідомив, що незважаючи на те, що з боку працівників поліції, міськради та автодору посилений контроль за перевізниками, проводяться спільні рейдові перевірки технічного стану, стану салону транспортних засобів, які задіяні для перевезення пасажирів, продовжують мати місце випадки порушень з боку пасажироперевізників.


Перед присутніми виступив заступник начальнику відділу забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Донецькій області Андрій Францішко. Він довів обстановку на автошляхах та основні порушення Правил дорожнього руху, які допускаються з боку водіїв та керівництва автотранспортних підприємств.

- Особливу увагу я хочу звернути на технічний стан транспортних засобів. Тільки вчора, під час спільного рейду, нашими працівниками було виявлено три технічно несправних маршрутки. На однієї з них – колеса навіть не були прикручені належним чином – відсутні болти та гайки. Це кричущий випадок, який показує, що технічний стан транспорту, який виходить на лінію, відповідальні особи зовсім не контролюють, - зазначив він.

Хоча згідно договорів, які складаються в сфері пасажироперевезнь, перевізники повинні якісно обслуговувати пасажирів, підтримувати технічний стан транспорту у відповідності, комплектувати автобусі відповідним чином – це й аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки та інше, а головне - здійснювати контроль за водіями.
Було запропоновано створити у Маріуполі єдину диспетчерську службу, яка обслуговуватиме всіх перевізників, і, відповідно реагувати на всі повідомлення щодо порушень з їх боку.

З боку громадськості виникли питання щодо паління за кермом та розмов по мобільному телефону водіями маршруток.

Наприкінці зустрічі було прийнято рішення – для контролю за дотриманням перевізниками вимог законодавства в сфері пасажироперевезень та забезпечення безпеки пасажирів, провести рейдову перевірку перевізників, в якій приймуть участь працівники поліції з безпеки дорожнього руху, представники Департаменту транспорту та зв’язку, Укравтодору з притягненням керівників підприємств.

15:59 20.08.2017
У випуску програми "Поліція Донеччини" від 19 серпня дивіться про таке (ВІДЕО)
14:22 20.08.2017
Краматорські поліцейські вилучили майже 2 000 патронів
13:44 20.08.2017
До Дня вшанування пам’яті загиблих правоохоронців
11:20 20.08.2017
За повідомленням з мобільного додатку поліцейські врятували немовля
10:02 20.08.2017
На охорону дитячих таборів у Святогірську заступила остання «зміна» правоохоронців
09:34 20.08.2017
Співробітники поліції помістили до лікарні півторарічну дівчинку, яку мати з температурою залишила «під наглядом» свого знайомого
20:13 19.08.2017
«Шкода людей, але чого не зробиш заради грошей». Затриманий бойовик розповів, як обстрілював Мар’їнку
18:03 19.08.2017
Ліга в дії. Підлітки Донеччини стануть волонтерами та допомагатимуть боротися з насильством над дітьми (ВІДЕО)
16:32 19.08.2017
«Ми маємо налагодити взаємодію таким чином, аби мешканці могли відзначити державні свята у безпеці», - Віталій Невгад
12:23 19.08.2017
Майже 2 кілограми сухого листя конопель вилучено у мешканця Лівобережжя