Як забезпечити безпеку пасажирів та зберегти їх життя вирішували поліцейські та органи виконавчої влади

21.10.2017 в 06:15

Несправні маршрутки – шини у неналежному стані, незакріплені колеса, порушення водіями ПДР та інші питання обговорювали керівництво відділу забезпечення безпеки дорожнього руху, міськради, Департаменту транспорту і зв’язку, Укравтодору та громадськість.


Засідання відкрив перший заступник голови Маріупольської міської ради Олександр Голтвенко, який повідомив, що незважаючи на те, що з боку працівників поліції, міськради та автодору посилений контроль за перевізниками, проводяться спільні рейдові перевірки технічного стану, стану салону транспортних засобів, які задіяні для перевезення пасажирів, продовжують мати місце випадки порушень з боку пасажироперевізників.


Перед присутніми виступив заступник начальнику відділу забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Донецькій області Андрій Францішко. Він довів обстановку на автошляхах та основні порушення Правил дорожнього руху, які допускаються з боку водіїв та керівництва автотранспортних підприємств.

- Особливу увагу я хочу звернути на технічний стан транспортних засобів. Тільки вчора, під час спільного рейду, нашими працівниками було виявлено три технічно несправних маршрутки. На однієї з них – колеса навіть не були прикручені належним чином – відсутні болти та гайки. Це кричущий випадок, який показує, що технічний стан транспорту, який виходить на лінію, відповідальні особи зовсім не контролюють, - зазначив він.

Хоча згідно договорів, які складаються в сфері пасажироперевезнь, перевізники повинні якісно обслуговувати пасажирів, підтримувати технічний стан транспорту у відповідності, комплектувати автобусі відповідним чином – це й аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки та інше, а головне - здійснювати контроль за водіями.
Було запропоновано створити у Маріуполі єдину диспетчерську службу, яка обслуговуватиме всіх перевізників, і, відповідно реагувати на всі повідомлення щодо порушень з їх боку.

З боку громадськості виникли питання щодо паління за кермом та розмов по мобільному телефону водіями маршруток.

Наприкінці зустрічі було прийнято рішення – для контролю за дотриманням перевізниками вимог законодавства в сфері пасажироперевезень та забезпечення безпеки пасажирів, провести рейдову перевірку перевізників, в якій приймуть участь працівники поліції з безпеки дорожнього руху, представники Департаменту транспорту та зв’язку, Укравтодору з притягненням керівників підприємств.

19:41 20.10.2017
Прийоми самозахисту, профорієнтація та поради психолога – в Маріуполі поліцейські провели факультатив відразу для 300 учнів (ВІДЕО)
18:09 20.10.2017
На вулиці населених пунктів Донеччини вийшла збільшена кількість нарядів поліції
17:54 20.10.2017
Поліцейські та лігівці показали жителям Слов’янська, як шахраї використовують довірливість громадян
17:05 20.10.2017
Поліцейські Краматорська забрали з родини немовля, яке виявилось непотрібним матері
16:34 20.10.2017
На Донеччині з’явилася професійна команда підлітків-тренерів, які навчають однолітків безпеці та здійснюють профілактику злочинності серед молоді (ВІДЕО)
15:46 20.10.2017
Слов’янські поліцейські затримали водія ватажків «ДНР»
14:43 20.10.2017
Поліцейські припинили збут наркотиків на території Добропілля
13:02 20.10.2017
Поліцейські затримали зловмисників, які знищували дерева у Великоанадольському лісі
12:59 20.10.2017
342 нетверезих водія виявлено правоохоронцями Покровської оперзони з початку року
12:19 20.10.2017
Добропільські правоохоронці розшукують матір-зозулю, яка покинула вдома трьох дітей