В'ячеслав Аброськін буде курирувати роботу поліції в зоні АТО, - міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков (фото)

07.04.2017 в 16:37

Сьогодні, 7 квітня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваковвідвідав з робочим візитом Луганську область,  де відкрив оновлені Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр та ізолятор тимчасового тримання. Під час заходів глава МВС представив голову Національної поліції України Сергія Князєва та його заступника, начальника поліції Донецької області В’ячеслава Аброськіна, який координуватиме роботу поліції в обох прифронтових регіонах – на Донеччині та Луганщині.

Візит розпочався з м. Рубіжного, де міністр внутрішніх справ відкрив оновлений Науково-дослідний експертно-криміналістичний центрВідсьогодні криміналісти в зоні АТО мають належним чином обладнаний адміністративно-лабораторний комплекс та зможуть проводити експертизи за 21 напрямом дослідження на сучасному обладнанні.

- Незважаючи на непрості умови, в яких сьогодні знаходиться Луганщина, ми робимо все можливе, щоб поліція області професійно та якісно виконувала свої функції, надавала жителям якісні сервісні та експертні послуги. Ценадзвичайно важливо, що саме тут, у регіоні, де проходять військові дії, ми відбудували поліцейську інфраструктуру, яка відповідає європейським стандартам та викликам сьогодення, – зазначив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ відвідав військову частину 3035 Національної гвардії України та відкрив реконструйований ізолятор тимчасового тримання у Северодонецьку, який відповідає всім необхідним нормам щодо забезпечення прав людини.

Після цього Арсен Аваков зустрівся зі співробітниками Головного управління Нацполіції в Луганській області та вручив сертифікати на службові квартири 61 родині поліцейських-переселенців. Це ті, хто вийшов з окупованої території три роки тому та залишився вірним Україні, втративши абсолютно все.

Ми будуємо нову поліцію та чітко знаємо, що ті, хто пройшов ці випробування – це той золотий фонд, на який можна розраховувати завжди. Поки немає ресурсів для соціального пакету поліцейського, але ми маємо забезпечити його професійну роботу, - зазначив глава МВС.


Співробітники поліції отримали житло у рамках спільної програми МВС та Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

У нас дуже серйозний проект із забезпеченням житла, і ми до кінця 2017 року його відпрацюємо. Зараз є 750 вакансій, і люди, гадаю, повернуться до того, аби йти служити в поліцію, - зазначив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

Арсен Аваков представив луганчанам голову Національної поліції України Сергія Князєва та його заступника-начальника ГУНП в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна.

Керівники Нацполіції привітали поліцейських Луганщини, які три роки гідно несли службу, підчас не маючи необхідного для своїх родин.

Служити і захищати - це не тільки бути на службі, але мати міцний тил, своє житло, мати свою родину та захищати її. Важливо, що ви розумієте, що ми - велика, єдина українська спільнота, - зазначив Сергій Князєв.

Ви всі, хто пройшли три роки на війні, - найкращі, і саме ви маєте відродити всю поліцію, - звернувся до колег В’ячеслав Аброськін.

Після урочистих заходів міністр внутрішніх справ та гості відповіли на питання журналістів.


13:44 17.08.2019
На Донеччині поліція та громадськість реалізують соціальний проект з безпеки велосипедистів «Півтора метри поваги»
12:36 17.08.2019
Поліцейський сервіс та кадрова політика на Донеччині орієнтуватимуться на особливі потреби для жінок та чоловіків (ВІДЕО)
18:45 16.08.2019
В Маріуполі поліцейські повернули додому 14-річного хлопця
18:28 16.08.2019
Маленький Ярослав провів на чергування поліцейських, які заступили на забезпечення безпеки у вихідні
17:56 16.08.2019
Повістка про виклик
17:52 16.08.2019
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання діяльності журналістів у Маріуполі
16:57 16.08.2019
Понад 2,5 тисяч власників зброї притягнуті до адміністративної відповідальності на Донеччині
16:26 16.08.2019
На блокпосту поблизу Маріуполя поліцейські вилучили зброю
13:03 16.08.2019
Слов'янські лігівці нагадали юним громадянам правила дорожнього руху
12:50 16.08.2019
Моя робота - допомагати оперативникам і слідчим завжди бути на крок попереду злочинців, - Олена Чуйко