Вперше цього року у складі патрулів на вулиці Донеччини вийшли молоді лейтенанти поліції (фото, відео)

10.03.2017 в 18:05

Київ, Харків, Дніпро: з початку місяця в Донецьку область повернулися з навчання у трьох провідних відомчих вишів 144 випускники. Сьогодні вони вперше отримали завдання із забезпечення правопорядку на вулицях населених пунктів регіону під час загальнообласного інструктажу. Наступні три дні вони докладатимуть зусиль, аби мешканці почували себе у безпеці.

Молоді усміхнені лейтенанти поліції впевнені у собі та знають, чому обрали шлях служіння батьківщині. 88 з них – родом з нині окупованих територій, а тому власноруч наближають мир.

Серед присутніх на щоп’ятничному інструктажі правоохоронців – Владислав Щелко, який 1 березня прибув до Маріуполя після випуску з Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у відділ превенції Лівобережного відділення поліції. З перших днів служби він вже ознайомився з частиною мешканців ввіреної ділянки, перевірив категорію підоблікових громадян та власників зареєстрованої зброї. Сьогодні дільничний поліцейський працює над розкриттям крадіжки. Він зізнається, що є ряд питань по справі, які допомагає вирішити його наставник. Не дивлячись на складнощі, він не жалкує про вибір. «Буду служити українському народу», - запевняє правоохоронець. Сам хлопець родом з Єнакієво, яке нині окуповане.

А поряд з ним Мізунська Наталя – теж дільничний. Дівчина закінчила Дніпропетровський відомчий виш, проте не залишилась у Запорізькій області, звідки вона родом, а приїхала захищати мешканців Донеччини. «Батьківщина – вона одна, і не має значення Запорізька чи Донецька область. Якщо я сюди потрапила, то тут я необхідна», - каже лейтенант.

У Маріуполі з числа керівництва обласного главку поліції до присутніх звернувся начальник Управління відділу превентивної діяльності Юрій Горустович, який нагадав, що в області тривають спецзаходи, спрямовані на вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки. Він наголосив на уважності нарядів та необхідності ретельного огляду речей підозрілих осіб, а також вантажу у автівках та на стратегічно важливих об’єктахКрім того, полковник Горустович заохотив двох співробітників Центрального відділу поліції за розкриття злочину «за гарячими слідами» та роботу на блокпостах.

Керівник Центрального відділу поліції Микола Побойний довів оперативний стан за тиждень, визначив проблемні ділянки у місті та поставив першочергові завдання заступаючих на службу нарядів, після чого присутні висунулися на маршрути патрулювання.
11:08 22.02.2020
Поліцейські Добропілля розшукали пенсіонерку, що заблукала в місті
10:51 22.02.2020
«Фабрика медіаторів» у дії: ювенальна поліція Донеччини створює шкільні служби порозуміння
10:33 22.02.2020
Поліцейські нагородили маріупольців, які не дали крадієві втекти з місця злочину
10:23 22.02.2020
Чотирьом жителям Слов'янська повідомлено про підозру у скоєнні злочинів проти громадської безпеки
10:03 22.02.2020
Покровські поліцейські вилучили чотирьох дітей, покинутих батьками напризволяще
18:45 21.02.2020
На Донеччині представники силових структур змагалися у чемпіонаті з рукопашного бою пам'яті загиблого спецпризначенця Віталія Мандрика (ВІДЕО)
17:26 21.02.2020
Поліція Мар’їнки затримала злочинців, які скоїли розбійний напад на магазин
17:10 21.02.2020
Поліцейські криміналісти Донеччини ознайомилися з європейськими стандартами огляду місця події
16:47 21.02.2020
Поліцейські зі складу ООС провели відпрацювання Волновахи
15:24 21.02.2020
У МВС триває відбір кандидатів для миротворчих місій ООН