Виявлений великий схрон боєприпасів та затримані серійні крадії - прифронтове Новолуганське під пильною увагою правоохоронців

05.01.2017 в 15:19

В цьому селищі, яке донедавна було «сірою зоною», зараз постійно несе службу зведений загін поліції. Правоохоронці з першого дня своєї роботи активно приступили к наведенню порядку та законності в населеному пункті: на вулицях знаходяться патрульні наряди, як піші так і авто, в цілодобовому режимі функціонує пункт поліції та постійно працюють групи правоохоронців, які обходять територію селища, знайомлячись з місцевими мешканцями.


Вже в перший день своєї роботи до пункту поліції зі своїми проблемами стали приходити місцеві мешканці. Питання, з якими звертаються люди - різні, від скарг на конфліктних сусідів до звичайної людської допомоги - відкрити гараж.
Поліцейські, які несуть службу в прифронтовому селищі обходять кожну вулицю та кожний будинок. Спілкуються з кожним жителем, аби виявити людей, яким потрібна допомога. Пріоритетним напрямком роботи правоохоронців є люди похилого віку та діти. Лише за перші два дні поліцейські обійшли понад 250 помешкань селян.


Про те, що в селище розпочала роботу поліція, дізналась вже в перший день,- каже пенсіонерка Валентина. «Це дуже правильно, що правоохоронці зараз знаходяться в селі, присутність правоохоронців дозволить запобігти вчиненню крадіжок та інших злочинів. Поліцейські повинні проводити профілактику з особами, які постійно вживають алкоголь», - розповідає жінка.

Вулиці населеного пункту поліцейські патрулюють на сучасному позашляховику «Рено Дастер». Це допоможе як можна швидше реагувати на будь які повідомлення громадян.
Поліція обов’язково повинна бути, - розповідає місцевий мешканець Микола, - та виконувати в повній мірі ті функції, які на неї покладені.

Зведений загін правоохоронців працює у тісній співпраці з військовослужбовцями.Так, під час обходу території селища увагу правоохоронців та військовослужбовців привернув поліетиленовий пакет, який знаходився між гаражами в авто кооперативі просто неба. Перевіривши вміст пакету, правоохоронці виявили в ньому 10 протитанкових мін, гранату «Ф-1» з запалом та 9 тротилових шашок по 200 грамів кожна. Треба зазначити, що відстань від небезпечної знахідки до помешкань громадян сягала не більше 300 метрів. До приїзду фахівців правоохоронці взяли в оточення територію виявлення небезпечних предметів. Боєприпаси вилучено, загрозу нейтралізовано.Поліцейські проводять значний об’єм заходів щодо розкриття правопорушень, які були скоєні на території Новолуганського. Так, сьогодні, працівниками управління кримінальної поліції спільно із спецпризначенцями «Корд» затримані два місцевих мешканця 1985 та 1986 років народження, які за оперативною інформацією причетні до скоєння низки крадіжок на залізничних коліях, майна з місцевого магазина та селищних підприємств. За попередніми даними, викрадене вони збували, поповнюючи свій власний дохід, оскільки обидва офіційно ніде не працюють.

Ситуація в селищі на даний час спокійна, і контрольована. Безперебійно працюють підприємства та магазини. Поліцейські оперативно реагують на кожне повідомлення, аби місцеві мешканці могли почувати себе захищеними від будь яких протиправних посягань.17:56 16.09.2019
Заступник начальника поліції Донеччини Артем Кисько взяв участь у Національних змаганнях «Ігри Нескорених» (ВІДЕО)
17:33 16.09.2019
Поліцейські Покровської оперзони розкрили два факти нанесення тяжких тілесних ушкоджень
16:01 16.09.2019
У Великоновосілківському районі поліцейські затримали сімейний підряд, який обкрадав жителів двох областей
15:03 16.09.2019
Поліція розшукує підозрюваного у вбивстві чоловіка в Маріуполі
14:57 16.09.2019
Поліцейські Маріуполя затримали підозрюваного у пограбуванні будинку
14:41 16.09.2019
У Слов’янську поліцейські ліквідували посів конопель заввишки 3,5 метри
14:21 16.09.2019
Поліцейські забезпечили безпеку під час свят в Авдіївці та Волновасі
11:26 14.09.2019
У Добропіллі правоохоронці навчили школярів як протидіяти булінгу
10:54 14.09.2019
Поліція Донеччини впроваджує у правоохоронну діяльність кращі європейські практики з надання послуг населенню
10:31 14.09.2019
125 майбутніх поліцейських отримали свої перші погони