Виток зброї з Донеччини блокуватиметься за допомогою сучасних технічних рішень, - Сергій Князєв

27.06.2018 в 21:45

Ефективність роботи підрозділів поліції у складі операції Об’єднаних сил, зокрема, на блокпостах, обговорили сьогодні, 27 червня, Голова Нацполіції, його заступник Костянтин Бушуєв та командувач ООС Сергій Наєв під час робочої зустрічі  у Бахмутському районі.


Сергій Князєв наголосив на важливості належної протидії незаконному переміщенню з території проведення Операції вогнепальної зброї, боєприпасів та інших небезпечних предметів та речовин.


«Необхідні спільні зусилля всіх сил, задіяних в ООС, щоб блокувати канали трафіку нелегальної зброї до мирних областей. Зі свого боку поліція продовжить впровадження сучасних технічних рішень», - зазначив Голова Нацполіції.


Першим етапом вдосконалення цієї роботи стало реформування системи блокпостів в Донецькій та Луганській областях.

Кількість стаціонарних блокпостів зменшено. Водночас завдяки цьому збільшено кількість мобільних постів. Це дозволило збільшити поліцейську присутність у віддалених населених пунктах та підвищити рівень безпеки громадян.

З метою посилення контролю за перевезеннями та  комфортного проходження перевірки громадянами правоохоронцями розпочато переобладнання всіх стоп-контролів. На сьогодні повністю переснащено чотири блокпости. Решту планується облаштувати найближчим часом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що блокпости на Донеччині та Луганщині будуть повністю переобладнані.