Випускники «Ліги майбутніх поліцейських» з Костянтинівки отримали у подарунок подорож до Одеси

20.08.2019 в 16:32

У команді лігівців є діти, які 2 та навіть 3 роки допомагають поліції робити своє місто безпечнішим. Серед них - Тетяна, Сергій та Антон, які в цьому році закінчують школу. У подяку за співпрацю поліцейські допомогли організувати для школярів екскурсію до Одеси, аби діти більше дізналися про рідну країну.


Старшокласники є активними учасниками молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських». Найбільше Таня, Сергій та Антон піклуються про дитячу безпеку.

Разом з правоохоронцями вони провели безліч заходів для малечі. Навчали правилам дорожнього руху та дарували світловідбиваючі браслети, аби водії бачили дитину у сутінках. Розповідали, як убезпечитися від домашнього насильства, інтернет-загроз, булінгу з боку однокласників. Молодь проводила профілактичні акції і серед дорослих.

Поліцейські віддячили підліткам за добрі вчинки. За сприяння керівництва Костянтинівського відділення поліції для трійки активістів-випускників Ліги було організовано пізнавальну мандрівку у супроводі інспектора ювенальної превенції .

Молодь познайомилася з історією Одеси, побачила культурні пам’ятки та отримала незабутні враження.

«Ми вражені, наскільки прекрасною є наша Україна. Ця подорож подарувала натхнення та нові ідеї, які, сподіваємося, допоможуть краще захистити малечу», - каже Тетяна.