Діти з пришкільного табору завітали в гості до бахмутських поліцейських (ФОТО)

18.06.2019 в 16:42

«Тут так цікаво, просто клас», - ділилися один із одним своїми враженнями дівчата та хлопці школи №4, які сьогодні побували на екскурсії у відділі поліції.

 

Аби познайомити маленьких дітей, а також нагадати їм про правила особистої безпеки під час літнього відпочинку, правоохоронці поліції запросили дітлахів у гості.

Знайомство з роботою правоохоронців розпочалося з того, що дівчатам та хлопцям показали чергову частину. З цікавістю діти слухали розповідь інспектора кадрового забезпечення Вікторію Шелудько про дії поліцейських, які приймають заяви та повідомлення від громадян. Далі екскурсантам показали кімнату, де правоохоронці отримують зброю, заступаючи на службу. Також школярі пройшлися відділом і подивилися, як працюють слідчі та найцікавіше було попереду.

Правоохоронці провели дітей до актової зали, де на них чекала презентація озброєння, що знаходиться на оснащенні поліції міста Бахмута. Так, відвідувачі мали змогу роздивитися автомати, бронежилети та інші засоби захисту.

У школярів було багато запитань до поліцейських. Інспектор ювенальної превенції Віталій Микита роз'яснив дітям їхні права та обов'язки, зокрема про кримінальну й адміністративну відповідальність неповнолітніх за скоєння різного роду правопорушень.

Розповіді інспекторів-криміналістів надихають не тільки дітей, але і їх колег, адже вони володіють неабияким вмінням звертати увагу на найменші деталі та мислити на місці події «як злочинець».


Інспектори-криміналісти відділу криміналістичного забезпечення ознайомили дітей з вмістом службової валізи, а також розповіли про різні види експертиз і їх значення при розкритті правопорушень. «Секретний» кейс викликав велике захоплення у хлопців та дівчат. Після теоретичної частини всі бажаючи мали змогу подивитися ближче на спеціальне приладдя та побути у ролі справжніх експертів. Декілька хлопців зробили висновок, що така цікава та нестандартна робота саме для них.

На внутрішньому дворі поліції Бахмута на школярів чекала військова техніка – броньовик «Варта» та автотранспорт, яким користуються правоохоронці. Бажаючі мали змогу посидіти за кермом службових автомобілів та відчути всю міць військового «бойового коня».

У цей день школярі вперше опинилися безпосередніми свідками і очевидцями роботи такого складного механізму, як відділення поліції. Про існування деяких з підрозділів вони раніше навіть не здогадувалися, тому знайомство з їх співробітниками стало особливо пізнавальним.

По обличчям дітей було видно, що все побачене їх дуже захопило і вони ділилися між собою нескінченними враженнями.

По закінченню екскурсії правоохоронці ще раз порадили дітям бути пильними та обережними під час літніх канікул, не йти з дому чи пришкільного табору без дозволу дорослих, не ходити самостійно купатися до ставків та водоймищ, бути обережними із невідомими предметами й негайно повідомляти про знахідку батькам чи вихователям.15:04 18.07.2019
Поліцейські Лиману були вимушені вилучити з родини двох дітей
14:50 18.07.2019
Поліцейські Донеччини увійшли до фіналу з міні-футболу на кубок Голови Національної поліції України
13:59 18.07.2019
Поліція Донеччини взяла всі окружні виборчі комісії під цілодобову охорону (ВІДЕО)
13:43 18.07.2019
У Слов’янську поліцейські знищили наркотики, вилучені у правопорушників протягом півріччя
13:22 18.07.2019
Понад дві тисячі водіїв на Донеччині керували транспортом у стані сп’яніння
12:28 18.07.2019
У чотирьох мешканців Донеччини поліцейські вилучили понад 800 кущів конопель
12:08 18.07.2019
У слідчому ізоляторі Бахмута припинили спробу передачі наркотиків
12:00 18.07.2019
Поліція Донеччини формує новий склад поліцейської комісії
18:20 17.07.2019
На Донеччині поліцейські собаки за півроку допомогли розкрити майже 300 злочинів (ВІДЕО)
18:19 17.07.2019
Викрав автомобіль та врізався у дерево: у прифронтовому Торецьку викрили зухвалого угонщика