Віддавши гроші за віртуальне авто краматорчанин став жертвою шахраїв

10.07.2019 в 11:25

Бажаючи зробити вигідну покупку чоловік не переконався в порядності продавця і втратив більше 100 тисяч гривень. За фактом вчинення шахрайських дій розпочато кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України.

На інтернет-ресурсі з продажу авто мешканець Краматорська знайшов вигідну пропозицію. Домовившись з жінкою-продавчинею про купівлю авто «КІА Sorento» потерпілий протягом кількох днів переводив кошти на рахунок «власниці» авто. Перший платіж відбувся в якості передплати.

Після розмов з продавцем, яка скаржилась, що в неї фінансові труднощі і терміново потрібні гроші, чоловік зробив ще кілька грошових переводів. Загалом потерпілий сплатив за неіснуючий автомобіль 100 тисяч 500 гривень. Однак, у обіцяні строки новенька автівка доставлена не була, на зв’язок шахрайка більше не вийшла.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років.

Вкотре працівники поліції звертаються до громадян з проханням: в жодному разі не надсилати передплату за покупку й тим більше не оплачувати товар повністю, не перераховувати кошти незнайомцям. Пам’ятайте, що за кожним оголошенням в інтернеті може ховатись винахідливий аферист.