Відбувши покарання за грабіж, житель Костянтинівки може постати перед судом за злочини проти держави

13.04.2018 в 13:05

Поліцейські зібрали докази причетності 26-річного чоловіка до незаконних збройних формувань. Тепер грабіжнику, який щойно звільнився з місць позбавлення волі, загрожує новий строк.

Співробітники Костянтинівського відділення поліції встановили, що навесні 2014 року місцевий житель активно співпрацював з бойовиками та здійснював контрольно-пропускний режим на блокпості.

Одразу притягти підозрюваного до відповідальності за цей злочин поліцейські не мали змоги, так як він відбував покарання за грабіж - викрав майно у жінки.

Як тільки зловмисник повернувся з-за ґрат, правоохоронці надали йому повний пакет доказів його служби в «ДНР». Зрозумівши, що сховатися від відповідальності не вийде, молодик розповів співробітникам поліції про деталі протиправної діяльності. З’ясувалося, що найманець працював на терористів за продукти харчування та сигарети.

Дана інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Попередня кваліфікація - ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України.

Затриманому загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.