Сартана під ворожим вогнем (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

04.02.2017 в 07:54

Близько 23.00 терористи нанесли артудар по селищу Кальміуського району Маріуполя. Половина селища знеструмлена. Є пошкодження будинків.

Наразі селище об’їжджає сартанська група швидкого реагування. Інформації щодо кількості руйнувань та жертв серед мирного населення наразі немає.

Попередньо відомо, що снаряди впали приблизно у тому ж районі, що й під час ранкового обстрілу.

Особовий склад чоловіків Кальміуського відділення та Центрального відділу поліції піднято по тривозі.

Станом на 00.45 відомо, що за адресою вул. Північна, 4 а пряме потрапляння снаряду в будинок.

В будинку по Вул. Шмідта 19б вибито вікна, вул. Воїнів Визволителів - постраждало 2 будинки, пошкоджено вікна, в одному з них пошкоджено газопровід, тупік Північний- будинок, вул.Пушкіна, 33а - пошкоджено гараж.

У приміщенні Сартанського селищного відділення поліції розгорнуто штаб, звідки координуються всі сили поліції.

Станом на 1.30 відомо, що пошкоджено 12 будинків. За кожним помешканням закріплено групу поліцейських, до складу яких входять слідчі, що документують наслідки обстрілу.

Сформовано додаткові наряди поліції, які патрулюватимуть наближену Талаківку. Їх завдання - забезпечення публічної безпеки і надання будь-якої допомоги мешканцям.

У будинку, що розташований по вул.Північній, на момент обстрілу знаходилася сім'я з трьома дітьми. В будинку не залишилось жодного цілого вікна. На територію помешкання "прилетіло" два снаряди. Один не розірвався.

Станом на 5 ранку виявлено пошкодження 18 будинків, з них осколками посічено 16, ще в 2 - прямі потрапляння снарядів. Електропостачання відновлено, газопостачання відсутнє лише в одному будинку, що по вулиці Пушкіна. На місці продовжують роботу слідчо-оперативні групи поліції, Сартану та Талаківку патрулюють піші наряди.


Нагадуємо, 3 лютого о 6-й ранку селище Сартана потрапило під обстріл бойовиків.