В Ясинуватському районі поліцейські перевірили сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах

14.09.2018 в 16:38

В с. Новоселівка правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності трьох батьків за недостатнє виконання обов'язків по вихованню дітей.


Співробітники ювенальної превенції Дружківки разом із представниками служби у справах дітей провели профілактичну роботу по родинам, які перебувають на обліку.

Під час візиту правоохоронці обстежили санітарні умови проживання трьох родин, де мешкає 8 дітей віком від 3 місяців до 10 років, дізналися про спосіб життя їх батьків та провели з ними профілактичні бесіди.

Головною причиною поганих житлових умов, залишається вживання батьками алкогольних напоїв, безробіття та небажання піклуватися за своїми дітьми.

Так, в одній з-під облікових родин мати сама виховує чотирьох маленьких дітей. Доки їх батько перебуває на заробітках, жінка не поспішає наводити лад в оселі, щоб діти почували себе у затишку та безпеці. Правоохоронці дали батькам час на виправлення ситуації.

За результатами рейду щодо батьків були складені протоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей", а також за ст. 178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях».

Сім'ї знаходяться під контролем та будуть перевірятися й надалі.