В Слов’янську мобільна група «Поліна» майже кожного дня рятує жінок від домашніх кривдників

04.12.2018 в 16:50

З початку року поліцейські відреагували майже на 300 повідомлень громадян, які стали жертвою насильства. Від розв’язання конфліктів до профілактичної роботи з агресорами – в такому діапазоні працює мобільна група «Поліна».


З квітня цього року на території Слов'янська та району розпочала роботу мобільна група з протидії домашньому насильству «Поліна». Чергування несуть спеціально підготовлені правоохоронці: дільничні офіцери, інспектори ювенальної превенції та слідчі. Мета - ефективно відреагувати на факти сімейного насильства, запобігти їх повторності та провести якісну профілактичну роботу.

На сьогодні слов'янські мобільні групи здійснили 289 виїздів, у результаті яких було складено 64 протоколів за статтею 173-2 "Вчинення насильства у сім'ї" Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім реагування, поліцейські проводять систематичну профілактику: перевірку раніше виявлених сімейних дебоширів за місцем мешкання, роботу з постраждалими у сімейних конфліктах - зокрема, поміщення жінок і дітей до цілодобового Центру допомоги, що працює у Слов'янську.

Нагадаємо, повідомити про факт сімейного насильства можна за всеукраїнським телефоном Національної поліції України - 102,

«Гарячою лінією» ГУНП Донецької області області: 0-800-505-102 або на електронну адресу ГУНП (для електронних звернень громадян): gupolice@dn.npu.gov.ua