В Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам про безпеку на дорозі

09.02.2019 в 11:45

Поліцейські ювенальної превенції разом із своїми помічницями – учасницями «Ліги майбутніх поліцейських» повторили з учнями 3 класу школи № 4 "дорожню абетку". Цікавий відеоролик та тематичні загадки допомогли дітям засвоїти правила безпечної поведінки на дорозі.


Захід проходив в ігровій формі. Спочатку учні подивилися відеоролик про дорожні знаки, де було показано, як необхідно правильно переходити вулицю, а в яких місцях заборонено кататися на велосипеді. Далі інспектор ювенальної превенції Ірина Грицай та дівчата-лігівці загадали школярам тематичні загадки. Діти жваво долучилися до спілкування і змогли відчути себе повноцінними учасниками дорожнього руху.

Учні пояснили значення дорожніх знаків та розмітки, розповіли про головні правила, яких потрібно дотримуватися пішоходам та водіям. Всі завдання діти виконали охоче, продемонструвавши готовність і бажання бути законослухняними, чемними та дотримуватися правил дорожнього руху.

Наприкінці уроку всі учні отримали від своїх гостей спеціальні світловідбиваючі браслети, які допоможуть водіям помітити маленьких пішоходів в темний час доби.