В Маріуполі презентували проект «Доступний відділ поліції» (ВІДЕО)

30.11.2018 в 18:59

Центральний відділ був переобладнаний з метою покращити доступність та якість поліцейських послуг для людей з інвалідністю. Зокрема на парковці підрозділу передбачене окреме місце для спецтранспорту, на огорожі розташована кнопка виклику чергового, встановлено пандус, облаштовано санітарну кімнату.


Напередодні відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю Центральний відділ поліції здійснив ще один крок до рівності громадян.

Сьогодні у Центральному відділі поліції відбулася презентація за участі керівника маріупольської поліції Сергія Бичіна, представниці управління забезпечення прав людини Національної поліції в Донецькій області Ольги Светлічної, голови громадської організації «Фонд Довіри» Анжели Тимченко, заступника Маріупольського міського голови Ксенії Сухової та директора Департаменту соціального захисту населення Маріупольської міськради Андрія Ремпіля.

Мета проекту «Доступний відділ поліції» - підвищити якість надання поліцейського сервісу з урахуванням потреб людей з інвалідністю.

«Людина з інвалідністю кожного дня стикається з безліччю проблем, які невідомі іншим людям. Саме тому ми вирішили зробити крок до того, аби надати людям можливість зручно та якісно отримувати поліцейську допомогу. Ще влітку за допомоги Анжели Тимченко, яка є керівником проекту «Ластівка», наші поліцейські навчилися мові жестів та вивчили етику поводження з людьми з інвалідністю різних нозологій. Завдяки цьому ми можемо надавати допомогу усім без винятку людям», - зазначив Сергій Бичін.

Ольга Светлічна зазначила, що одним з перших кроків, які зробили поліцейські послуги більш доступними для людей з інвалідністю, було запровадження мобільного додатку «Поліція 102». Мешканці можуть викликати поліцію натисканням однієї кнопки у своєму смартфоні.

Сергій Бичін продемонстрував зміни, завдяки яким підрозділ став доступним для маріупольців з інвалідністю, та подякував усім учасникам проекту.

Спільними зусиллями біля Центрального відділу поліції облаштоване місце, призначене для зупинки транспорту людей з інвалідністю з розпізнавальним знаком, на огорожі відділу розташовано кнопку виклику чергового, який заявнику всю необхідну допомогу та сконтактує його з компетентною особою. Також на перехресті біля адмінбудівлі змонтовано тактильну плитку, яка забезпечить зручний доступ до відділу людей з вадами зору. На вході до відділу поліції встановлено пандус, розширено вхідні двері та оснащено санітарну кімнату.

«Завдяки підтримці місцевої влади та громадських організацій сьогодні поліція впевнено крокує до мети, аби кожен без виключення член громади почувався у безпеці», - підкреслила Ольга Світлична.
15:27 26.06.2019
«Підрозділи системи МВС готові сприяти кандидатам у проведенні законної виборчої кампанії, але жорстко реагуватимуть на брудні технології», - Іван Варченко (ФОТО)
14:27 26.06.2019
Поліцейські розслідують факт пошкодження агітаційного намету в Маріуполі
11:46 26.06.2019
Протидія торгівлі фальсифікатом: у Маріуполі поліція притягнула до відповідальності понад 200 правопорушників (ФОТО)
11:11 26.06.2019
Увага! Оновлено слідчу групу для збору днк-зразків з метою розшуку зниклих та викрадених людей
09:50 26.06.2019
Поліцейські документують наслідки обстрілу прифронтової Авдіївки (ФОТО)
18:04 25.06.2019
«Завдяки цьому відважному хлопчику, ми затримали зловмисника на місці злочину», - поліцейські подякували школяру, який допоміг затримати підозрюваного у згвалтуванні (ФОТО)
16:58 25.06.2019
Поліція Донецької області розпочинає проект з підвищення довіри громадян (ФОТО)
16:20 25.06.2019
ДО УВАГИ ЗМІ!
16:03 25.06.2019
Прес-офіцери поліції Донеччини навчаються принципам ефективних текстових комунікацій (ФОТО)
12:22 25.06.2019
У Бахмутському районі поліцейські вилучили біля жилих будинків схрон боєприпасів (ФОТО)