В Маріуполі поліцейські готуються до відкриття нового футбольного сезону

16.07.2017 в 12:34

Сьогодні у прифронтовому місті відбудеться перша гра 1-го туру Прем’єр-ліги чемпіонату України. Поліцейські вживають безпрецедентних заходів, аби вболівальники могли насолодитися грою в безпечних умовах.

Маріупольська команда зустрічатиме в гостях збірну з Рівного. Очікується, що стадіон збере до 10 тисяч бажаючих подивитися гру.

Підготовчий етап розпочався задовго до початку матчу. Було проведено зустріч за участі заступника голови Нацполіції України – начальника ГУНП в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна та директора Департаменту безпеки та інфраструктури Прем’єр-Ліги України Сергія Бухаленкова, на якій обговорювалося, наскільки місто готове в плані безпеки для проведення футбольного сезону 2017/2018 у Маріуполі.


Сьогодні ж, поліцейські, вибухотехніки, кінологи та їх чотирилапі напарники готуються зустрічати перших гравців та перших вболівальників Прем’єр-ліги.

Безпека повинна бути збережена всюди – не лише на території самого стадіону, а й далеко за його межами, а тому, посилено додатковими співробітниками блокпости, аби блокувати ввезення на територію міста небезпечних предметів та попередити потрапляння всередину диверсійних груп.Всі дані про оперативний стан у місті стікаються в ситуаційний центр, де проходить їх обробка та аналіз. Також до центру передаватимуться дані з камер відеоспостереження, які встановлені на стадіоні.


На вулиці вийшла максимальна кількість піших та автонарядів із залученням патрульної поліції та співробітників, що відповідають за безпеку дорожнього руху. Вночі Маріуполь додатково перебуває під контролем бронегруп, до складу яких входять спецпризначенці КОРДу, та мобільних груп швидкого реагування.
Вже за кілька годин комплекс заходів з безпеки розгорнеться й на самому стадіоні та на прилеглій до нього території.

- Ми всі разом - команда керівників футбольного клубу, правоохоронні органи, всі ці роки робили все необхідне, щоб в нашому місті проходили змагання такого рівня. Маріуполь має можливості, а ми можемо забезпечувати безпеку, це доведено нашою роботою по забезпеченню охорони громадського порядку на заходах, де були присутні одночасно до 70 тисяч. Аби перший день великого футболу відбувся в Маріуполі, напередодні за три дні поліція Донеччини перейшла на цілодобовий режим роботи із забезпечення охорони громадського порядку: це й робота кінологів з огляду стадіону та прилеглої території, посилена робота на вулицях і площах міста всіма підрозділами поліції, в тому числі і спецпідрозділом КОРД, посилено несення служби на блокпостах. Всі наші зусилля спрямовані на те, щоб великий футбол в місті був, - зазначив заступник голови Нацполіції України В'ячеслав Аброськін.