В Маріуполі під час загальнообластного інструктажу відзначено поліцейських за розкриття резонансних злочинів

12.05.2017 в 18:19

Подяки від імені міського голови вручив співробітникам, розкрившим зґвалтування неповнолітньої у Лівобережному районі, заступник міськголови Ярослав Хотнянський. Крім того, за розкриття майнових злочинів «за гарячими слідами» 9 та 11 травня керівництвом місцевої поліції заохочено наряд патрульної поліції та слідчого Кальміуського відділення поліції.

Сьогодні о 15-й традиційно на головних площах населених пунктів Донеччини зібралися правоохоронці та військовослужбовці, аби заслухати першочергові завдання з несення служби на наступні три дні.

В Маріуполі інструктаж відкрив заступник міського голови Ярослав Хотнянський:

- Шановні колеги! За дорученням міського голови Маріуполя Вадима Бойченка, від імені міської ради я прибув з позитивною місією – відзначити співробітників і сказати всім вам спасибі за ту службу, яку ви несете у цей нелегкий час. 19 квітня було вчинено злочин відносно дитини. Наступного ж дня поліцейські затримали злочинця. Хочу ще раз подякувати тим, хто причетний до його розкриття.

Слідчі та оперативники – всього 6 правоохоронців отримали подяки.

Керівництво маріупольської поліції, в свою чергу, заохотило патрульних, що вчора протягом 20 хвилин затримали розбійника, та слідчого Кальміусього відділення поліції Дмитра Баранніка, що 9 травня у складі пішого патруля розкрив грабіж ще до того, як потерпіла звернулася до поліції.Забезпечуючи правопорядок на маршруті, він та військовослужбовці помітили, як в сторону наряду біжить чоловік з жіночою сумкою. Перехожого було затримано. Поки поліцейські шукали ймовірну жертву, затриманий намагався вирватися, аж поки не підійшла потерпіла. Вона впізнала нападника та своє майно. На місце події для документування злочину було викликано слідчо-оперативну групу поліції.

Молодий лейтенант лише кілька місяців тому закінчив Київську академію МВС України та приступив до виконання своїх обов’язків. Його лінія – це розслідування злочинів загальнокримінальної направленості (від крадіжок до вбивства). Не дивлячись на те, що «на землі» він нещодавно, на його рахунку є затримані: як адміністративні порушники, так і ймовірні учасники незаконних збройних формувань. На питання, чи не розчарувався він в обраному шляхові, офіцер відповідає чітко: «Служу українському народові!».

- Видно, що хлопці працюють на межі сил, але все ж таки самовіддано та професійно, не зважаючи на сьогоднішні умови. Не дивлячись на чергування, блокпости, посилені наряди, вони виконують ті функції, які покладено на них діючим законодавством, - підкреслив Хотнянський.

Після урочистої частини заходу – визначення першочергових завдань із забезпечення безпеки громадян. Серед них – вилучення з незаконного обігу зброї та вибухівки, затримання диверсантів та причетних до НВФ громадян, миттєве реагування на всі повідомлення, а також припинення правопорушень на маршрутах патрулювання.Керівництво територіальних відділень поліції звернуло увагу підлеглих, що, не зважаючи на те, що травневі свята залишилися позаду, втримання стабільного оперативного стану та охорона правопорядку – незмінна складова несення служби.


13:44 17.08.2019
На Донеччині поліція та громадськість реалізують соціальний проект з безпеки велосипедистів «Півтора метри поваги»
12:36 17.08.2019
Поліцейський сервіс та кадрова політика на Донеччині орієнтуватимуться на особливі потреби для жінок та чоловіків (ВІДЕО)
18:45 16.08.2019
В Маріуполі поліцейські повернули додому 14-річного хлопця
18:28 16.08.2019
Маленький Ярослав провів на чергування поліцейських, які заступили на забезпечення безпеки у вихідні
17:56 16.08.2019
Повістка про виклик
17:52 16.08.2019
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання діяльності журналістів у Маріуполі
16:57 16.08.2019
Понад 2,5 тисяч власників зброї притягнуті до адміністративної відповідальності на Донеччині
16:26 16.08.2019
На блокпосту поблизу Маріуполя поліцейські вилучили зброю
13:03 16.08.2019
Слов'янські лігівці нагадали юним громадянам правила дорожнього руху
12:50 16.08.2019
Моя робота - допомагати оперативникам і слідчим завжди бути на крок попереду злочинців, - Олена Чуйко