В Лимані поліцейські перевірили готовність підоблікових родин до нового навчального року

19.08.2019 в 15:22

Профілактичні бесіди, різнопланова підтримка, своєчасний контроль та виявлення проблемних питань, а також допомога в їх розв’язанні – саме такі заходи проводять правоохоронці разом із соціальними службами відвідуючи родини, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.


Правоохоронці перевіряють наявність найнеобхіднішого для розвитку та проживання дітей в цих родинах – наявність продуктів харчування, сезонного одягу, місць для навчання та відпочинку. Багато хто з дітей скоро підуть до школи, тому поліцейські цікавилися чи готові вони до навчального року, чи мають необхідне канцелярське приладдя та підручники.

Співробітник ювенальної превенції Андрій Балицький відмітив, що майже в усіх родинах, які вони відвідали, задовільні побутові умови, діти чисті та доглянуті, а батьки, яким раніше робилися зауваження, виправили свої помилки.

Лише в селищі Дробишеве правоохоронці виявили матір, яка недбало ставиться до своїх батьківських обов’язків. 37-річна жінка мешкає з двома дітьми - 3 та 12 років. В їхньому помешканні панувала повна антісанітарія. Пояснити чому в квартирі такий безлад жінка не змогла, проте пообіцяла виправити ситуацію.

Відносно неї був складений адмінпротокол за порушення ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» та надали їй термін для усунення недоліків.

Правоохоронці нагадують всім батькам про обов’язки по вихованню, навчанню, захисту прав та інтересів їх неповнолітніх дітей. За невиконання та ухилення від виконання батьківських обов’язків, батьки можуть бути притягнуті як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності.