В Краматорську за минулу добу шахраї заволоділи більше 17 тисячами гривень

14.09.2018 в 13:17

Інтернет-покупки у неперевірених продавців та сумнівні смс-повідомлення від псевдоспівробітників банку коштували громадянам всіх заощаджень.

За минулу добу до Краматорського відділу поліції надійшло чотири заяви про шахрайство. Так, 38-річний краматорчанин через інтернет оголошення вирішив оформити робочу візу до Канади. За умовами представника агенції, перерахував на банківський рахунок 12 тисяч гривень, однак ані відповіді, ані візи чоловік не отримав.

Ще однією жертвою інтернет-шахраїв став місцевий житель. Чоловік вирішив по оголошенню в інтернеті придбати дачну гойдалку. Завчасно перерахував 1800 гривень на банківську карту продавця, однак замовлення так і не отримав.

Поліція попереджає не залишати свій мобільний телефон з інтернет-банкінгом без нагляду. Саме в такій ситуації опинився 25-річний хлопець. Невідомий скориставшись залишеним телефоном перерахував на інший рахунок 2 тисячі гривень.

Не обійшлося без повідомлення від аферистів про заблокований банківський рахунок. За давно відомою схемою, 43-річна краматорчанка «втратила» майже півтори тисячі гривень.

За всіма фактами поліцією Краматорська відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Проводяться перевірки.

Шановні громадяни, будьте пильні, перевіряйте надану вам інформацію, не довіряйте незнайомим людям та сумнівним смс-повідомленням! Якщо ви чи ваші знайомі все ж таки стали жертвою шахраїв, негайно звертайтеся до поліції за телефоном "102".