В Дружківці поліцейські затримали дует серійних викрадачів

11.09.2019 в 16:52

На рахунку зловмисників щонайменше 7 злочинів, серед яких крадіжки та шахрайство. Досудове розслідування за всіма фактами завершено та з обвинувальним актом направлено до суду.


Обидва чоловіки 1986 та 1967 років народження мають багате кримінальне минуле за вчинення майнових злочинів. Через пристрасть до алкоголю та безробіття знов взялися за «минуле».

Свою діяльність товариші розпочали на початку травня, коли один із зловмисник завітав до 79-річної бабусі свого приятеля, аби повідомити, що для швидкого оформлення її онука на роботу потрібні гроші. Пенсіонерка повірила у розповідь та передала невідомому близько 300 гривень.

Наступний злочин чоловіки вчинили вже разом – проникнули до чужого будинку та викрали ноутбук.

Вже через декілька днів, перебуваючи на березі річки «Кривий Торець», зловмисники вчинили свій черговий злочин – викрали 2 спортивних велосипеди у неповнолітніх хлопців.

Ще одним постраждалим від рук злочинців став 46-річний дружковчанин, який на прохання одного з них, передав свій мобільний телефон для дзвінка, а той втік.

Разом з тим у своїй злочинній діяльності один з чоловіків вдався і до розкрадання майна свого знайомого. Коли після спільного вживання алкоголю 77-річний товариш заснув на лавочці біля свого будинку. Скориставшись нагодою, зловмисник проник в середину будинку звідки викрав телевізор та тюнер.

Загалом протягом трьох місяців чоловіки вдались до вчинення щонайменше 7 злочинів. Спричинений збиток склав близько 20 тисяч гривень.

Чоловіка повідомлено про підозру відповідно до ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 2 та 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Більшу частину викраденого майна повернуто власникам.