В Добропіллі учасники «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали Товариство Червоного Хреста України

05.09.2017 в 11:07

«Майбутні поліцейські» продовжують знайомства із різними професіями та міськими організаціями, що спрямовані на допомогу нужденним категоріям населенням. На цей раз хлопці та дівчата побували в Добропільській міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста України.

Вчора правоохоронці разом із учасниками добропільської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» зустрілися із головою ДМОТ Червоного Хреста Іриною Павленко, яка запросила всіх до цієї організації і розповіла про її роботу.

Це Товариство відкрито спеціально для допомоги малозабезпеченим категоріям населення, багатодітним родинам, дітям-сиротам, одиноким пенсіонерам, інвалідам, а також переселенцям.

- Велику увагу зараз ми приділяємо переселенцям, яких дуже багато в нашому місті і районі. Люди звертаються до нас із своїми проблемами, і ми намагаємося допомогти кожному. Діткам тимчасово переміщених осіб ми роздаємо дитяче харчування, одяг, іграшки, допомагаємо в лікуванні. Велику роботу ми проводимо і з молоддю нашого міста. Проводимо тренінги з надання першої допомоги для учнів і вихованців шкіл і дитсадків міста,- розповіла Ірина Павленко.

Варто відзначити, що гуманітарна місія є також і однією зі сфер діяльності учасників Ліги спільно з поліцейськими. Підлітки та правоохоронці постійно відвідують сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, та організують збір допомоги у рамках благодійної акції «Долоні тепла».

Лігівці також поспілкувалися з волонтерами Товариства Червоного Хреста та тими людьми, які звертаються до них за допомогою. Хлопці та дівчата дізналися багато цікавого та корисного, а деякі висловили бажання приєднатися до волонтерської роботи.