В Бахмуті поліцейські затримали групу наркодилерів

23.08.2019 в 18:44

Двоє чоловіків викриті у збуті амфетаміну на території міста Бахмут. У спецоперації брали участь оперативники Бахмутського відділу поліції за процесуальним керівництвом місцевої прокуратури.


Збір доказів та підготовка операції тривали шість місяців у режимі таємності. Поліцейські встановили, що канал збуту наркотиків організував 27-річний місцевий житель.

Чоловік залучив до злочинної діяльності 28-річного дилера. Наркоділки діяли за наступною схемою: лідер приймав замовлення, а кур’єр доставляв товар покупцям. Під час оборудок вживали заходи конспірації.

Оперативники під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури здійснили кілька етапів оперативних закупівель наркотику, а фіналом стала спецоперація із затримання членів злочинної групи. Ватажок наркоугрупування намагався втекти, однак був блокований поліцейськими.

Правоохоронці провели слідчі дії, під час яких у транспортному засобі головного фігуранта було вилучено декілька видів наркотиків, гроші від злочинної діяльності та мобільний телефон.

Один спільник затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, у відношенні іншого тривають слідчі дії.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ст.307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів і психотропних речовин). Триває досудове розслідування.