В Авдіївці притягують до кримінальної відповідальності бойовика

12.03.2019 в 15:49

45-річний чоловік ніс службу на блокпості терористів в окупованій Макіївці. Після вмовлянь дружини найманець покинув незаконне збройне формування та переховувався.

Співробітники Авдіївського відділення поліції та контррозвідки викрили учасника бандформування, який пішов служити окупантам за прикладом своїх знайомих.

Встановлено, що в січні 2015 року житель Авдіївки вийшов до позицій бойовиків біля міста Ясинуватої та запропонував свої послуги.

Чоловіка спочатку відвезли до однієї із захоплених адмінбудівель, а перевіривши, що він не є військовослужбовцем ЗСУ - взяли на службу.

Новобранець отримав позивний «Рокер» і заступив на чергування на блокпост у Макіївці. Через кілька днів до чоловіка приїхала його дружина і вмовила покинути службу в лавах терористичної організації «ДНР».

Бойовик повернувся додому в Авдіївку, де жив у страху перед покаранням, приховуючи свою участь в окупації.

Відносно колишнього бойовика відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України, якщо особа добровільно залишила лави НЗФ, їй надається гарантований державою шанс звільнитися від кримінальної відповідальності.