В Авдіївці поліцейські знайомлять місцеві навчальні заклади із трирівневою моделлю профілактики правопорушень

22.03.2018 в 18:40

Як вирішувати конфліктні ситуації мирним шляхом, знизити рівень порушень шкільної дисципліни та правопорушень серед неповнолітніх, підвищити правову свідомість, розвинути свої творчі здібності – це та багато іншого обговорили під час зустрічі інспектор ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Генадій Юдін з педколективом та учнями двох місцевих шкіл.


Правоохоронець запросив на профілактичну бесіду хлопців та дівчат 8-9 класів авдіївських загальноосвітніх шкіл №2 та №7, які систематично порушують шкільну дисципліну. Спочатку Генадій Юдін розпитав учнів чому саме вони прогулюють уроки, не реагують на зауваження дорослих, конфліктують із своїми однолітками, а потім навів приклади до яких наслідків може призвести така поведінка. Поліцейський запропонував учням спрямувати свою енергію на розвиток творчих здібностей, намагатися шукати таланти в середині себе, відвідувати спортивні секції. Також правоохоронець розказав присутнім учням про громадську молодіжну організацію - «Ліга майбутніх поліцейських», яка активно працює в Авдіївці. Патріотично налаштована молодь бере участь у цікавих проектах разом із співробітниками авдіївської поліції. Це надає дітям змогу всебічно розвиватися, бути гідними громадянами та будувати своє майбутнє в рідній країні.

Ще одним важливим аспектом, який висвітлив Генадій Юдін стала презентація «Програми використання трирівневої моделі профілактики правопорушень серед дітей», головною метою якої є зниження рівня злочинності серед неповнолітніх, здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист прав і свобод дітей, розвиток їх творчих здібностей, удосконалення морального, патріотичного виховання, підвищення правосвідомості, надання можливостей для самореалізації та підвищення їх творчої активності.

Правоохоронець розповів, що в багатьох школах нашої області вже створені групи медіації. Їх учасники вчать інших школярів не замовчувати конфлікту, розв’язувати їх мирним шляхом та правильно реагувати на прояви девіантної поведінки однолітків, а також допомагають порушникам формувати законослухняну поведінку.

Педагогічний колектив, психолог та й самі діти залишилися враженими від почутого. Всі вони подякували інспектору ювенальної превенції та зауважили, що з нетерпінням будуть чекати, коли і в їхніх навчальних закладах запрацюють такі групи.


16:53 08.04.2020
Поліцейські Маріуполя викрили жінку, яка ховала у продуктах згортки з метадоном
15:49 08.04.2020
Дистанційно на варті життя та здоров’я. Оператори колл-центру поліції Донеччини приймають всі виклики про допомогу
15:36 08.04.2020
Поліцейські Краматорська перевіряють обставини ДТП, в якій травмовано двох людей
15:09 08.04.2020
Поліцейські притягують до відповідальності мешканця Торецька, який пропонував їм хабар
15:02 08.04.2020
Кіберполіція заблокувала 157 шахрайських інтернет-посилань, пов’язаних з коронавірусом
09:43 08.04.2020
У Маріуполі винесено друге судове рішення за порушення правил карантину, яке зобов’язує порушників сплатити штраф
18:30 07.04.2020
У Краматорську поліцейські задокументували незаконну діяльність власника домашньої нарколабораторії
17:06 07.04.2020
Поліцейські Донеччини затримали учасників злочинної групи, які викрали кабелю на мільйон гривень
16:44 07.04.2020
Поліція Краматорська задокументувала поновлену незаконну діяльність двох гральних закладів
15:10 07.04.2020
Оперативники Маріуполя розшукали підозрюваного у вуличному грабежі