В Авдіївці поліцейські та лігівці привітали місцеву школу з ювілеєм

09.09.2019 в 12:12

В суботу, 7 вересня, загальноосвітня школа № 1, яка знаходиться на лінії розмежування, святкувала свій 80-річний ювілей. З вітальними словами та подарунками на свято завітав і керівник Авдіївського відділення поліції Андрій Єпур.


Загальноосвітня школа № 1 м. Авдіївки – один із найстаріших навчальних закладів міста. Сьогодні в ній навчається 200 учнів.

У навчальному закладі є унікальний музей «Українська минувшина», створений руками педколективу та учнів, який відвідують правоохоронці з усіх куточків України, які допомагають нести службу місцевим поліцейським.

Вітаючи ювілярів зі святом, начальник Авдіївського відділення поліції Андрій Єпур, що такий навчальний заклад є центром духовності, живою історією, що об’єднує кілька поколінь місцевих жителів. Підполковник поліції побажав учням успішно закінчити навчання та подарував роутер.

Яскраві номери художньої самодіяльності, вітальні адреси сьогоднішніх учнів і колишніх випускників стали окрасою урочистостей. Запальними танцями порадували гостей і учасники "Ліги майбутніх поліцейських", а шкільний вальс об'єднав усіх присутніх на святі - школярі, випускники, вчителі й гості разом закружляли у танці.