"Україна - це я". Більше 600 дітей завітали на презентацію "Ліги майбутніх поліцейських" у Волновасі

24.02.2017 в 17:32

Сьогодні у Волноваському центрі культури та дозвілля відбулася презентація та концерт молодіжної організації, створеної поліцією Донеччини для підтримки дітей, які живуть на війні. Молодь з Гранітного, Чермалика, Старогнатовки, Мар’їнки, Авдіївки, які вже три роки розстрілюють терористи, зібралася, щоб показати, чого вдалося досягти завдяки єднанню.


Вже давно тут, у прифронтовому місті не було чутно стільки дитячих голосів відразу. Особливо коли весь зал, куди з’їхалися 600 дітей зі всієї Донеччини, разом співав гімн. Усе заполонили жовто-блакитні кульки, прапори, стрічки.

Організаторами свята стали поліція Донеччини та діти-засновники громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських», яка об’єднує більше тисячі учасників та вже відома по всій Україні від Києва до Ужгорода. Ліга працює вже півтора роки та реалізує десятки правових, соціальних, культурних проектів, а часом - і заповітні мрії.Дітей привітав очільник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін, який нагадав, як починалася Ліга. Тоді, у 2014-2015 роках, під час сильних обстрілів, поліція підставила своє плече хлопцям та дівчатам.

- Ми виступили свого роду комунікаторами між вами, молодими громадянами України, та дорослими, аби разом створювати нову Україну, щоб ви бачили те прекрасне, що є в Україні, та розуміли, що зараз відбувається у нас на Донеччині. Вже частина дітей, які стали засновниками Ліги, стали курсантами Національної академії внутрішніх справ України, студентами інших провідних вишів. Ми відкриті для зустрічей з вами та готові вам у всьому допомагати, - звернувся до молоді генерал.

Допомога від поліції стосується не тільки безпеки дітей, але й їхнього майбутнього. Так, вже в цьому році діти з лінії розмежування отримали можливість навчатися у вищих та середніх навчальних закладах за рахунок держави.

Головний поліцейський подякував найактивнішим учасникам Ліги, які були нагороджені цінними подарунками. Серед них – Сашко Мангуш та Вікторія Перкова з Чермалика, Ганна Орлата з Мар’їнки, Олександра Вєдєніна та Катерина Найдьонова з Волновахи.Загалом у Волноваській Лізі – 39 хлопців та дівчат. Серед них є підлітки, які приїздять у Волноваху за 40 км, аби мати можливість робити для співгромадян щось корисне – допомагати дітям, яких покинули батьки, брати участь у суспільному житті області, змінювати країну.

І щодня до патріотичного руху молоді приєднуються нові учасники, а це значить – нові ідеї та нові проекти. Сьогодні в урочистій обстановці вони отримали офіційні посвідчення, які вручили голова громадської організації Ірина Павленко та начальник Волноваського відділу поліції Олександр Коломієць.


Дружна родина «майбутніх поліцейських» - це команда творчих та талановитих дітей, які прагнуть розвитку, незважаючи на складні часи, які переживає Донеччина. Сьогодні на сцену вийшли більше 70 учасників.

Вразила хореографічною постановкою молодь з Авдіївки, адже місто щойно пережило важкі обстріли. На околицях досі вибухають снаряди, а тим часом діти готували свій номер.

У святковому концерті взяли участь волноваський шоу-балет «Андеграунд», а також вокально-хореографічний ансамбль «Непосиди» з Маріуполя. Маріупольські дівчатка вже стали не тільки добрими друзями поліції Донеччини, але й справжнім оберігом Ліги, адже об’їздили з лігівцями усю область.


Юних артистів підтримував оркестр поліції Донеччини і талановиті співробітники поліції, які не тільки розкривають злочини, але й співають так, що горить душа.А найочікуванішим подарунком від генерала став виступ барабанщиць, які підкорили Волноваху. У звичайному житті ці чарівні поліцейські – слідчі та криміналісти.

Презентація Ліги викликала у гостей щирі емоції.

- Ми сьогодні бачимо народження нової поліції. Ці діти, які знаходяться в цьому залі, з усім проникненням своєї душі ставляться до того, що поліцейський – це взірець. Що поліцейський - це людина, яка не тільки сухо виконує накази, а це людина творча. Дуже добре, що до цього розуміння ви залучаєте саме молоде покоління. І я з подивом дізнався, що це тільки в нашій Донецькій області, я вважаю, що це потрібно розвивати на всій території України, - зазначив голова Волноваської райдержадміністрації Олександр Баранник.

Голова РДА подякував очільнику поліції Донеччини та підкреслив, що є багато дітей, які знаходяться на вулиці, які не розуміють свого призначення в житті.

- А знаходячись разом з вами - вони вже точно не підуть десь в темний куток, а будуть іти по світлій дорозі і з прямо піднятою головою. Я хочу всім юнакам та дівчатам, що знаходяться в цьому залі, побажати щоб ви, якщо маєте таку мрію стати поліцейськими, були достойними поліцейськими і достойними представниками нашої держави, - наголосив він.

Дивлячись на обличчя дітей, теплу, сімейну атмосферу у залі, ту біль, з якою вони дивилися на кадри обстріляних селищ та надію, з якою співали свої, українські, з дитинства знайомі пісні – немає сумнівів, що вони виростуть справжніми громадянами своєї країни.

- Це було настільки емоційно, ярко, що це запам’ятається на все життя. З Лігою ми їздимо в дитячі будинки, допомагаємо, це настільки надихає, - ділиться враженнями одна з учасниць концерту, 16-річна Анастасія Чернікова з Великої Новосілки.

«Україно, Україно, після далечі доріг, вірне серце, твого сина я кладу тобі до ніг», – линуло так, що було чутно, мабуть, і на окупованій території.

18:14 23.10.2019
Повістка про виклик підозрюваного при здійсненні спеціального досудового розслідування
16:12 23.10.2019
Поліцейські Донеччини та молодь взяли участь у Регіональному форумі кар’єри «Схід та захід разом»
14:58 23.10.2019
Близько 300 одиниць зброї принесли жителі Донеччини до поліції
12:12 23.10.2019
Поліцейські Краматорська розслідують обставини аварії, в якій постраждала дитина
11:07 23.10.2019
У Мирнограді поліцейські та школярі провели акцію «Безпека руху - це життя!»
10:47 23.10.2019
Переслідував підозрюваних на маршрутці: маріуполець допоміг затримати зловмисника, який вчинив розбійний напад
18:08 22.10.2019
Поліція Краматорська притягнула чиновницю до відповідальності за службову недбалість, що коштувала бюджету понад 100 тисяч гривень
16:27 22.10.2019
Поліцейські Великої Новосілки стали суддями у Всеукраїнській спартакіаді серед молоді
15:53 22.10.2019
У Волновасі внаслідок ДТП травмувалося 2 людини
14:11 22.10.2019
З початку року слов'янські поліцейські повідомили про підозру 35 пособникам бойовиків