Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» - проти насильства!

05.05.2018 в 13:03

На головній площі міста лігівці розгорнули акцію із протидії насильства по відношенню до жінок та дівчат. В ході заходу підлітки проводили бесіди та роздавали інформаційні матеріали із контактною інформацією, за якою можна звернутись жертвам агресії.


Домашнє насильство - це фізичне, психологічне, сексуальне чи економічне приниження, утиски з метою постійного контролю однією людиною над іншою. Ця проблема поширена в усьому світі. У 90% випадків від домашнього насильства страждають жінки й діти.

Учасники слов'янської "Ліги майбутніх поліцейських" провели на Соборній площі міста профілактичний захід, в ході якого надавали інформацію про те, як захистити себе на своїх дітей у випадку насильства. Підлітки роздавали кишеньковий інформаційний посібник ("Особистий план безпеки") із контактами працівників поліції та центрів соціальних служб, за якими можна звернутись жертвам "побутових агресорів".

Нагадаємо, що повідомити про факти домашнього насильства відносно себе, своїх рідних та близьких можна на безкоштовну національну "гарячу лінію" 0-800-500-335 або до поліції, зателефонувавши за номером 102.