У Волноваському відділі поліції займаються боротьбою призери України та переможці міжнародних турнірів

13.02.2020 в 11:30

Вже 20 років у стінах відділу поліції Волновахи функціонує спортивна секція з греко-римської боротьби для дітей від 7 до 16 років. Наступного тижня її вихованці представлятимуть Донеччину на всеукраїнському турнірі пам’яті Андрія Суровягіна, який пройде в місті.


Завдяки співпраці поліцейських і жителів діти з Волноваського району мають можливість займатися спортом і ставати чемпіонами.

На базі Волноваського відділу поліції працює обладнаний спортивний зал, де окрім занять з особовим складом, проходять тренування маленьких борців.

22 лютого у м. Волноваха за підтримки керівництва Волноваського відділу поліції та під егідою Донецької обласної організації ФСТ «Динамо» проходитиме ІІ відкритий турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті Андрія Суровягіна. Участь у турнірі візьмуть спортсмени зі всієї України.

Історія створення секції

У 2000 році правоохоронці Волновахи підтримали молодь та надали приміщення для тренувань.

З першого дня роботи секції та протягом наступних 18 років малечу навчав тренер-викладач з греко-римської боротьби Андрій Суровягін.

Серед його вихованців – чемпіони України, Європи та Світу. Семеро спортсменів зараз входять до складу збірної України та гідно представляють свою країну на міжнародних змаганнях.

Весь свій час тренер присвячував дітям, навіть пішов з життя під час заняття – серце Андрія Суровягіна зупинилося в 2018 році.

Його син Артем пішов по стопах свого батька. Зараз він майстер спорту, багаторазовий чемпіон України, учасник чемпіонату Європи та член збірної України з греко-римскої боротьби.

«Стіни поліції для мене рідні»

Сьогодні до Волноваського відділу поліції щодня приходять займатися боротьбою діти старшої групи віком від 11 до 16 років. Серед них - трикратний чемпіон України, учасник чемпіонату Європи, Сергій Кузнецов (13 років), призери України та переможці міжнародних турнірів.

25 талановитих хлопців вдосконалюють свої навички під керівництвом молодого тренера Антона Литвина, який і сам у минулому вихованець Андрія Суровягіна. Антон ставав чемпіоном України, був учасником чемпіонатів Європи і Світу. Через травму 20-річний чоловік припинив виступи, але не залишив спорт і свою секцію.

Антон Литвин розповідає: «Стіни спортивного залу поліції для мене рідні. Тут я починав свій шлях борця. Зараз я треную молодих хлопців, передаю їм свої знання, готую до змагань. Турнір, який відбудеться у наступну суботу, для нас дуже важливий. Ми настроєні вибороти перші місця, тому що змагання будуть проходити в пам’ять нашого тренера».

Вболіваймо за молодь

Спортсменів підтримують поліцейські Волновахи, які є першими вболівальниками талановитої молоді.

Серед вихованців секції - діти та онуки співробітників Волноваського відділу поліції, які попри свій вік вже мають чимало досягнень.

В свої 11 та 12 років Роман Каденець та Вадим Мирошников є учасниками, призерами та чемпіонами обласних змагань, всеукраїнських та міжнародних турнірів. Юні борці вже 5 років тренуються в секції ім. А.Суровягіна. Свій спортивний шлях вони розпочали під керівництвом Андрія Юрійовича і продовжують підкорювати нові вершини спорту.

Минуло 20 років з дня, коли в поліцейських стінах пройшло перше тренування і вже неможливо уявити відділ без цих молодих чемпіонів.

Маємо за честь приймати вас щодня у себе та бажаємо і надалі підкорювати спортивні вершини та здобути абсолютну перемогу в турнірі!
16:53 30.03.2020
Поліцейські Бахмута притягують до відповідальності чоловіка за розповсюдження фейку щодо карантину
14:50 30.03.2020
Поліція затримала жителя Слов'янська, який косою вбив свого знайомого
14:36 30.03.2020
Поліцейські Маріуполя розшукали зловмисника, який переховувався десять років
13:30 30.03.2020
В Добропіллі поліцейські ліквідували канал постачання опію ацетильованого
10:22 30.03.2020
Арсен Аваков: Під час карантину рівень злочинності знизився на 30%
10:09 30.03.2020
Арсен Аваков: Поліція контролює всіх, хто повернувся з-за кордону
12:17 28.03.2020
Поліцейські Слов’янська проводять перевірку за фактом загибелі півторарічної дитини
11:13 28.03.2020
Поліцейські Волновахи притягують до відповідальності чоловіка, який розповсюдив в соцмережі фейк щодо карантину
09:23 28.03.2020
Увага! Поліцейські встановлюють свідків смертельного ДТП у Маріуполі
18:22 27.03.2020
Ігор Клименко: управління органами та підрозділами поліції здійснюється професійно та безперебійно