У Волновасі дільничні офіцери декілька разів вилучали у місцевого населення небезпечні боєприпаси

22.05.2018 в 12:30

Правоохоронці обеззброїли жителя Равнопіля, який ніс здавати на пункт прийому металу бойову гранату Ф-1. А у мешканця Свободного правоохоронці вилучили 6 зарядів до підствольного гранатомету ВОГ, які він викопав неподалік села.


На вихідних дільничні офіцери Волноваського відділу поліції двічі вилучали у пересічних громадян небезпечні знахідки, які могли нашкодити багатьом людям. Якщо у першому випадку правоохоронці встановили чоловіка з боєприпасами у кишені посеред вулиці, то у іншому видку громадянин видав підозрілі предмети добровільно.

38-річний мешканець Равнопіля, вже неодноразово потрапляв в поле зору правоохоронців за майнові злочини, а на цей раз чоловіка зупини під час відпрацювання села. Як виявилося, правопорушник рухався на пункт прийому металобрухту, а у кишені ніс бойову гранату Ф-1 та заряд до підствольного гранатомету ВОГ. Чоловік пояснив, що він не розумів небезпечності вказаних предметів, тому і носив їх із собою.

А у Свободному Волноваського району до дільничних звернувся 48-річний чоловік, який зізнався, що ймовірно він знайшов боєприпаси, але не знає які саме. Коли правоохоронці приїхала за місцем мешкання, то в гаражі господаря виявили 6 зарядів для підствольного гранатомету ВОГ. Всі боєприпаси були вилучені правоохоронцями.

Відносно жителя Равнопіля відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибухівкою) Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, що випадку добровільної видачі зброї та вибухових предметів згідно ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) громадяни звільняються від кримінальної відповідальності.