У центрі Маріуполя поліцейські ліквідували наркопритон

10.04.2018 в 16:27

У квартирі місцевого мешканця майже щодня збиралися знайомі, яким господар за дозу опію надавав своє житло для виготовлення та вживання наркотиків. Поліцейські вилучили використані медичні шприци, виварені продукти маку та приладдя для варіння наркотику.


Співробітники поліції отримали оперативну інформацію про те, що місцевий мешканець у своїй квартирі влаштував наркопритон.

Під час обшуку співробітники карного розшуку та дільничні офіцери Центрального відділу поліції вилучили в оселі 37-річного маріупольця 20 використаних медичних шприців, 2 пляшки розчинника (прекурсору), залишки маку та посуд для варіння наркотику.

На момент прибуття правоохоронців крім господаря у квартирі знаходилися ще 2 знайомих, які тільки-но вжили чергову дозу опію ацетильованого власного виготовлення.

Чоловік зізнався, що надає приміщення малознайомим в обмін на частку наркопродукту.

Раніше чоловік не був засудженим, мешкав сам.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.317 Кримінального кодексу України (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає від 3 до 5 років позбавлення волі.