У Мирнограді та Талаківці поліцейські та діти створили кімнати шкільної служби порозуміння

30.10.2019 в 18:11
"Прості рішення складних питань» - спільний проєкт відділу ювенальної превенції Поліції Донеччини та громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», який реалізується в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

 

З 1 серпня цього року ювенальні поліцейські - тренери з базових навичок медіації Шкільної служби порозуміння та велика команда учасників Ліги майбутніх поліцейських готувались до втілення проєкту та відкриття двох класів ШСП у школах Талаківки та Мирнограду. Наразі в Донецькій області у закладах середньої освіти відкрито 63 медіаційні простори, 27 з них – ювенальними поліцейськими.

 

В межах проєкту протягом жовтня професійні тренери-поліцейські Валерія Федіна, Олег Біатов, Антон Сябрук та Наталя Язан провели два чотириденних тренінги з медіації та навчили 46 учнів шкіл Талаківки та Мирнограду правильно та виважено, по дорослому та за допомогою принципів медіації вирішувати конфлікти однолітків, виступаючи третьою незацікавленої стороною.

 

Завершивши тренінги, діти отримали сертифікати з успішного закінчення тренінгів з медіації від поліцейських та разом урочисто відкрили кабінети шкільної служби порозуміння з необхідним обладнанням. Варто зазначити, що навчання також відбувалося в рамках впровадження Регіональної програми профілактики правопорушень серед дітей на території Донецької області на 2019-2022 роки.

З початку 2019 року шкільними службами порозуміння було вирішено 65 конфліктних ситуацій серед учнів. У тренінгах взяли участь 736 учнів і 67 вчителів. Вже незабаром шкільні служби порозуміння запрацюють у прифронтовій Красногорівці та Мар’їнці, а також відкриються нові простори у Маріуполі.