У Слов'янську поліція виявила громадянина Азербайджану, який порушив міграційне законодавство України

18.04.2019 в 12:42

На території нашої держави 27-річний чоловік незаконно перебував близько чотирьох років. Тепер на нього чекає штраф та депортація.

Порушник міграційного законодавства був виявлений співробітниками сектору превенції під час відпрацювання міста. Поліцейські встановили, що громадянин Азербайджану в'їхав на територію України ще у 2015 році і з тих пір без відповідних документів мешкав у Слов'янську. 27-річний чоловік працював на ринку та проживав у квартирі місцевої жительки.

Порушник був доставлений до міського відділу Державної міграційної служби України, де відносно нього склали протокол за ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України". Йому доведеться сплатити 1700 гривень штрафу та повернутись до своєї країни.

На його співмешканку також чекає адміністративна відповідальність. Жінка порушила вимоги ст. 205 КУпАП, згідно з якою при наданні житла іноземцю повинна була вжити заходів щодо його своєчасної реєстрації.

Нагадаємо, з 16 березня на території регіону тривають профілактичні заходи, спрямовані на викриття порушників міграційного законодавства, а також іноземців, які вчиняють злочини в Україні.