У Слов’янську поліцейські затримали підозрювану у збуті первітину

14.05.2019 в 16:05

Злочинний «бізнес» жінка налагодила майже не виходячи з будинку: вдома готувала наркотичну речовину, а біля під’їзду реалізовувала. Протягом кількох місяців оперативники документували незаконну діяльність зловмисниці. Наразі вона перебуває у слідчому ізоляторі.


Співробітники карного розшуку слов'янської поліції отримали інформацію про те, що в мікрорайоні Артема збувають наркотичних засобів.

Після перевірки поліцейські встановили, що місцева жителька виготовляє вдома первітин, а потім реалізовує. Жінка зустрічала наркозалежних "клієнтів" біля свого під'їзду та за 1 мл наркотику отримувала 250 гривень.

Впродовж кількох місяців поліцейські збирали доказову базу. Після чергового етапу оперативної закупівлі зловмисниця була затримана.

Під час санкціонованого обшуку оперативники виявили шприци з первітином, прекурсори та приладдя для його виготовлення. Були вилучені гроші, отримані від збуту.

Наразі проводиться досудове розслідування за ст. 307 (Незаконне виробництво чи збут наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Все вилучене направлено на експертизу.

Наркозбувальниця затримана в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.