У Слов'янському районі на залізничних коліях важко травмований 12 - річний хлопчик

11.09.2017 в 11:50

Трагедія сталася на пасажирському зупинному пункті "Прилужне - 2" в селищі Билбасівка. Хлопчик, обходячи в невстановленому місці пасажирський електропоїзд, потрапив під товарний потяг, який рухався по зустрічній колії. В непритомному стані дитину госпіталізували до лікарні.


Вчора близько восьмої години вечора до Слов’янського відділу поліції надійшло повідомлення від 31 – річного чоловіка, який повідомив, що став свідком того, як на залізничній станції електровозом був травмований хлопчик.

При виїзді на місце події поліцейські встановили особу потерпілого. Ним виявився житель селища Билбасівка 2005 року народження, який проживає неподалік від міста трагедії.

Лікарі діагностували у дитини чисельні травми голови. Зараз хлопчик знаходиться в реанімації в непритомному стані..

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 276 «Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці ще раз звертаються до громадян і нагадують про правила, яких потрібно дотримуватися, щоб не стати жертвою трагедії:

- потрібно переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях, користуючись при цьому пішохідними мостами, доріжками або переїздами, обладнані звуковою та світловою сигналізацією.

- перед переходом колій необхідно переконатися у відсутності рухомого залізничного рухомого складу з обох сторін.

- категорично заборонено ходити по залізничних коліях, сидіти на рейках, краях платформ та інших місцях, розташованих поблизу залізничного полотна, підлазити під вагони, перелазити через автозчеплення для проходу через шлях.

Слід пам'ятати, що будь-легковажність на залізничних коліях може загрожувати загибеллю або тяжким каліцтвом. Дотримання елементарних правил забезпечить особисту безпеку. Для цього необхідно бути уважними і обережними.