У Слов’янському районі дільничні офіцери виявили нелегального мігранта

15.03.2019 в 14:29

В результаті спільних рейдів з Державною міграційною службою поліцейські притягнули до відповідальності 66-річного громадянина РФ. Чоловік мешкав на території України без будь-яких дозвільних документів.

Поліція проводить профілактичне відпрацювання місць, де можуть перебувати особи, які тривалий час знаходяться на території регіону без необхідних документів, - ринки, гуртожитки тощо.

Так, під час патрулювання Слов’янського району дільничні встановили чоловіка, який більше, ніж півроку мешкав на території України без будь-яких дозвільних документів.

Мігрант був доставлений до Слов'янського міського відділу Державної міграційної служби України, де відносно нього склали протокол за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України".

Вирішується питання про примусове повернення порушника у свою країну із забороною в’їзду в Україну на строк не менше трьох років.

До відповідальності притягнуто також 42-річну мешканку Слов'янського району, яка у порушення ст. 205 КУпАП надала житло іноземцю та не забезпечила його своєчасну реєстрацію.