У школі міста Родинське обрали найкращу команду веселих та кмітливих інспекторів руху (ФОТО)

06.12.2016 в 09:59

Участь в змаганнях клубу веселих та кмітливих юних інспекторів руху взяли 7 команд школярів. Перемогу отримали п’ятикласники, які будуть представляти свою школу на подальших конкурсах.

Вже багато років працівники поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху, проводять профілактичні заходи з дітьми. Головна мета цих заходів – не допустити загибелі та травмування дітей у дорожньо-транспортних пригодах.

Одна з форм роботи – створення у навчальних закладах команд юних інспекторів руху та веселих та кмітливих інспекторів руху, проведення змагань між ними та обрання кращих знавців Правил дорожнього руху.

Гра КВК ЮІР, як форма популярізації правил руху, була заснована 20 років тому з метою проведення тематичної роботи серед школярів та молоді по запобіганню дитячого дорожньо-транспортного травматизму, виховання у підлітків поваги до закону.

КВК ЮІР став вже багаторічною традицією серед школярів – така практика допомагає дітям у цікавій, гумористичній формі краще засвоїти Правила дорожнього руху.

Щорічно у березні на Донеччині проводяться обласні змагання серед команд клубу веселих та кмітливих юних інспекторів руху. Тому, аби мати можливість якісно до них підготуватись, у школі 36 міста Родинське, був проведений конкурс КВК ЮІР та обрана найкраща команда.

Командний дух та бажання перемоги витали на сцені під час виступу дітей. Візитку конкурсантів, конкурс новин та музичне домашнє завдання оцінювало журі у складі працівників поліції, письменника Віктора Іванченко та місцевого представника «Ліги майбутніх поліцейських».

Основні критерії оцінки виступів – це розкриття теми з безпеки дорожнього руху, оригінальність, творчий підхід та майстерність.

Участь в змаганнях взяли учні з 5 по 9 класів, та не зважаючи на вік, перемогу одержала команда самих маленьких учасників - 5-го класу. Тепер, щоб гідно представити свою школу, переможці готуються до участі у районних змаганнях.

 

Відділ управління превентивної діяльності

поліції Донецькій області