У шести областях України стартують заходи з протидії незаконному обігу зброї

07.12.2018 в 18:48

Про це сьогодні, 7 грудня, повідомив начальник Департаменту карного розшуку Національної поліції Сергій Тіхонов під час робочого візиту у Маріуполь. Для ефективного перекриття витоку зброї з території проведення операції Об’єднаних сил в мирні регіони досвід роботи поліції Донеччини та Луганщини буде впроваджений у суміжних областях - Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській та Херсонській.


Участь у координаційній нараді під головуванням Сергія Тіхонова взяли т.в.о. заступника командувача Об’єднаними силами Сергій Кондрашенко та заступники начальників управлінь 6 областей – начальники кримінальної та превентивної поліції.

За 11 місяців на території держави зареєстровано понад 7 тисяч злочинів, скоєних з використанням вогнепальної зброї.

У зв’язку з цим Сергій Тіхонов наголосив на посиленні блокування шляхів, якими зброя потрапляє до мирних територій.

«В шести областях під координацією Департаменту карного розшуку буде розпочато операції з вилучення зброї. Комплекс заходів, який реалізується в Донецькій та Луганській областях, буде поширено на суміжні регіони. Це дозволить перекрити об’їзні шляхи та вилучати зброю, боєприпаси, вибухівку під час будь-якого етапу її переміщення із зони ООС. А відтак – мінімізувати шанси її потрапляння в мирні регіони», - зазначив Сергій Тіхонов.

Начальник ДКР підкреслив, що заходи проходитимуть у тісній взаємодії з військовими та правоохоронними підрозділами, а також перевізниками, представниками служб доставки вантажів.

План заходів базуватиметься на пропозиціях, наданих керівниками кримінальної поліції Донеччини та Луганщини. Так, в листопаді силами ООС обох прифронтових регіонів вилучено 1,5 кг тротилу, 26 тротилових шашок, 350 гранат, 67 тисяч набоїв.

Зокрема планується створити додаткові стаціонарні та мобільні блокпости на окремих ділянках автотрас Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, запровадити перевірки у відділеннях експрес-доставки поштових відправлень, що надходять з Донецької та Луганської областей, та патрулювання залізничних та автовокзалів із залученням службових собак.

Крім того, потяги, що рухаються із зони ООС, перевірятимуться на відсутність вибухонебезпечних предметів і по ходу руху.

«Підтримка суміжних областей та подвійний контроль дозволить забезпечити кількарівневий захист жителів мирних областей», - зазначив начальник кримінальної поліції Донецької області Артем Кисько.

У заходах з протидії незаконному обігу зброї буде задіяно потужності сучасного Єдиного аналітичного сервісного центру Донеччини.

Як це працюватиме, керівники поліції інших областей побачили під час екскурсії до UASC.19:04 15.02.2019
На забезпечення публічної безпеки під час виборів на Донеччині будуть задіяні максимальні сили поліції
18:53 15.02.2019
Громадянська мережа ОПОРА проведе навчання для працівників поліції Донеччини щодо дій під час виборів
18:44 15.02.2019
«Повідомлення про підкуп вчителів на Донеччині представниками кандидата в президенти – фейкове та створене на тимчасово окупованій території», - Микола Семенишин (ВІДЕО)
17:33 15.02.2019
Публічна безпека мешканців та гостей Донеччини під контролем збільшених нарядів поліції
16:24 15.02.2019
Поліцейські Донеччини вшанували воїнів-інтернаціоналістів
15:24 15.02.2019
За фактом незаконної вирубки лісу поліція Краматорська відкрила кримінальне провадження
14:43 15.02.2019
За фактом підкупу виборців у Новогродівці розпочато досудове розслідування
12:13 15.02.2019
Поліція перевіряє інформацію про продаж голосу у Маріуполі
11:21 15.02.2019
«Я впевнений у своїх бійцях на всі 100%», - командир роти особливого призначення поліції Донеччини Вадим Мотов (ВІДЕО)
11:02 15.02.2019
У слідчому ізоляторі Бахмута попереджено спробу передачі наркотику