У серпні до поліції Краматорська здалися три колишніх бойовика

30.08.2019 в 14:25

Отримати шанс на нове життя без страху бути покараним можливо. Держава гарантує учасникам незаконних збройних формувань можливість звільнення від кримінальної відповідальності за певних умов.

До Краматорського відділу поліції звернулись два місцевих жителя, 45 та 52 років. Чоловіки повідомили, що у 2014 році, піддавшись проросійській пропаганді, перебували у рядах бандформування «ДНР».

Старший найманець близько двох місяців незаконно здійснював контрольно-пропускний режим на блокпості. Він оглядав автотранспорт, перевіряв документи у водіїв та пасажирів. Винагородою за «службу» були продукти харчування та гроші.

На той час чоловік не працював та за плечима мав 27 років стажу у місцях позбавлення волі. Каже, що, вступивши до незаконного збройного формування, відчув свою необхідність. Але це відчуття тривало недовго – бойовик зрозумів, що за участь у так званій «ДНР» може знову потрапити до в’язниці.

З аналогічних мотивів ще двоє краматорчан потрапили до лав терористів, але також надовго там не затрималися.

Після п’яти років життя у постійному очкуванні покарання пособники бойовиків вирішили повідомити про свою протиправну діяльність до поліції.

Наразі правоохоронці перевіряють їх на причетність до вчинення тяжких злочинів під час перебування в НЗФ.

Нагадаємо, згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала у складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про це органам державної влади, звільняється від кримінальної відповідальності.

Аби почати нове життя, без постійних переховувань та страху, потрібно звернутися до поліції за номером 050-988-05-93 або 102.